kadr z teledysku „Więcej”

Diho ciągle chce „Więcej”. Tym razem w towarzystwie finalistki Miss Polonia


13 września 2022

Podziel się newsem:

Diho, podobnie jak reszta ekipy Get Money Live Life, stawia na publikację singli bez wcześniejszej zapowiedzi. Współpracownik Malika Montany opublikował kolejny utwór, w którym deklaruje, że chce więcej.

Diho Orangutan z nowym utworem

Dziś na kanale GM2LTV miała miejsce kolejna premiera. Po ostatnim klubowym hicie w składzie Malik Montana, Kronkel Dom i Bibic stołeczna ekipa wystawiła solowego reprezentanta. W sieci zadebiutował singiel Więcej od Diho. Autorami bitu do utworu są Swizzy i Jvchu.

Zobacz: Malik Montana razem z Kronkel Domem i Bibicem w klubowym singlu

Piosence towarzyszy teledysk, który wykonał brevko.com. W klipie wystąpiła Amelia Trochimczuk. W 2020 roku modelka została finalistką konkursu Miss Polonia. Po ponad siedmiu godzinach od premiery wideo obejrzano ponad siedemdziesiąt tysięcy razy.

Diho – Więcej

Obecnie dyskografię autora Więcej zamyka Orangutan, Vol. 07 z 2019 roku. Na krążku znalazło się piętnaście piosenek, a obok gospodarza wystąpili Young Igi, Pablo Novacci, Koldi, Cooks, Graf, Frosti i Berson.

Choć od tego czasu nie otrzymaliśmy od Orangutana żadnego wydawnictwa, Diho nie przestaje publikować kolejnych singli, które na razie nie zapowiadają żadnego projektu. W ciągu roku zadebiutowały takie piosenki, jak No to cyk, Polak czy Antonio Banderas z Josefem Bratanem. Ostatnia z nich cieszy się największą popularnością. Od grudnia 2021 klip do wspomnianego utworu obejrzano ponad osiem milionów razy.

Diho feat. Josef Bratan – Antonio Banderas

Diho nie jest jedynym w wytwórni Malika Montany, który nie skupia się na wydawaniu płyt. W tym roku nakładem GM2L ukazał się wyłącznie jeden album, tj. Miejska Dżungla EP od Alberto. Pozostali zawodnicy stawiają na regularną publikację singli.

Diho, podobnie jak reszta ekipy Get Money Live Life, stawia na publikację singli bez wcześniejszej zapowiedzi. Współpracownik Malika Montany opublikował kolejny utwór, w którym deklaruje, że chce więcej. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →