aptly filmz

Diho ponownie razem z Kazem Bałagane. Na bicie Młody Klakson


05 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Po wielu latach Diho i Kaz Bałagane ponownie spotkają się na wspólnym numerze. Za bit do „Dzwonów” odpowiada Młody Klakson. Sprawdź.

Kaz Bałagane i GM2L znów razem?

Historia burzliwych relacji pomiędzy Kazem Bałagane, a GM2L jest powszechnie znana. I choć nigdy nie było mowy o konflikcie z samym Diho, współpracę obu raperów można uznać za ważny krok. Na instastory Kaza  pojawiła się bowiem zapowiedź ich wspólnego numeru zatytułowanego Dzwony, na bicie Młodego Klaksona, który coraz mocniej zaskakuje w ostatnich miesiącach. Nie jest jeszcze powiedziane, na czyj album artyści przygotowali utwór. Może doczekamy się występu Kaza Bałagane na kanale GM2L?

Potwierdzenie wspólnego numeru Diho i Kaza na bicie Młodego Klaksona

Diho ponownie razem z Kazem Bałagane. Na bicie Młody Klakson

Diho powróci z nowym albumem?

W ostatnich miesiącach doczekaliśmy się dwóch singli Diho. Antonio Banderasa, na którym usłyszeć można także Jozefa Bratana, oraz hitowe Szyby, na których również udzielił się Jozef, a ponadto inni reprezentanci GM2L: Alberto oraz Bibic. Czy można więc oczekiwać w 2022 płyty od Diho? Jest to prawdopodobne, choć w przypadku GM2L wypuszczanie niezliczonej ilości singli bez zapowiedzi płyty jest praktyką na porządku dziennym.

Młody Klakson wchodzi na salony

Ciekawie rozwija się także kariera Młodego Klaksona, który wraz z northboiiem stworzył Energetyka Blendtape. Jest to projekt współtworzony z QueQuality nawiązujący do blendtape’u Elektryka, który ukazał się właśnie nakładem tego labelu. Na Energetyce znajdą się zwrotki reprezentantów QueQuality na nowych, niecodziennych bitach.  

Po wielu latach Diho i Kaz Bałagane ponownie spotkają się na wspólnym numerze. Za bit do „Dzwonów” odpowiada Młody Klakson. Sprawdź. Kaz Bałagane i GM2L znów razem? Historia burzliwych relacji pomiędzy Kazem Bałagane, a GM2L jest powszechnie znana. I choć nigdy nie było mowy o konflikcie z samym Diho, współpracę obu raperów można uznać za […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →