aptly filmz

Diho ponownie razem z Kazem Bałagane. Na bicie Młody Klakson


05 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po wielu latach Diho i Kaz Bałagane ponownie spotkają się na wspólnym numerze. Za bit do “Dzwonów” odpowiada Młody Klakson. Sprawdź.

Kaz Bałagane i GM2L znów razem?

Historia burzliwych relacji pomiędzy Kazem Bałagane, a GM2L jest powszechnie znana. I choć nigdy nie było mowy o konflikcie z samym Diho, współpracę obu raperów można uznać za ważny krok. Na instastory Kaza  pojawiła się bowiem zapowiedź ich wspólnego numeru zatytułowanego Dzwony, na bicie Młodego Klaksona, który coraz mocniej zaskakuje w ostatnich miesiącach. Nie jest jeszcze powiedziane, na czyj album artyści przygotowali utwór. Może doczekamy się występu Kaza Bałagane na kanale GM2L?

Potwierdzenie wspólnego numeru Diho i Kaza na bicie Młodego Klaksona

Diho ponownie razem z Kazem Bałagane. Na bicie Młody Klakson

Diho powróci z nowym albumem?

W ostatnich miesiącach doczekaliśmy się dwóch singli Diho. Antonio Banderasa, na którym usłyszeć można także Jozefa Bratana, oraz hitowe Szyby, na których również udzielił się Jozef, a ponadto inni reprezentanci GM2L: Alberto oraz Bibic. Czy można więc oczekiwać w 2022 płyty od Diho? Jest to prawdopodobne, choć w przypadku GM2L wypuszczanie niezliczonej ilości singli bez zapowiedzi płyty jest praktyką na porządku dziennym.

Młody Klakson wchodzi na salony

Ciekawie rozwija się także kariera Młodego Klaksona, który wraz z northboiiem stworzył Energetyka Blendtape. Jest to projekt współtworzony z QueQuality nawiązujący do blendtape’u Elektryka, który ukazał się właśnie nakładem tego labelu. Na Energetyce znajdą się zwrotki reprezentantów QueQuality na nowych, niecodziennych bitach.  

Po wielu latach Diho i Kaz Bałagane ponownie spotkają się na wspólnym numerze. Za bit do “Dzwonów” odpowiada Młody Klakson. Sprawdź. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kaz Bałagane i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →