YouTube

Młody Klakson i northboii zblendują kawałki QueQuality


03 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Młody Klakson i northboii są obecnie najbardziej cenionymi autorami blendów, które zaskakują. QueQuality wie, co robi.

Kolejne życie blendów

Jak pisaliśmy w niedawnym artykule na temat blendów rapowych, który znajdziecie poniżej, te pojawiły się w Polsce dawno, dawno temu. Po okresie, że tak to ujmiemy, zabawowym szybko jednak przeszły w smutniejsze rejony muzyczne. Te, które stały się naprawdę popularne, łączyły ze sobą poważne zwrotki raperów z różnych bajek i były niemal obowiązkowo promowane obrazkami, którym daleko było do radości.

Ci, którzy szukają w tych połączeniach odprężenia i okazji do śmiechu, musieli się ucieszyć, gdy do głosu znowu doszli ludzie rozumiejący ich dźwiękowe potrzeby. Czyli tacy twórczy jak Młody Klakson i northboii. Ich popularność zdążyła już zresztą wykroczyć poza rap, o czym przekonuje fakt, iż ten pierwszy wszedł niedawno w kooperację z Maciejem Maleńczukiem. Jej rezultatem jest drillowa Ostatnia nocka z Sentino. Niebawem za to powinniśmy usłyszeć projekt, który będzie nawiązywać do klasyki, ale da światu coś nowego.

Przeczytaj artykuł, w którym pojawiają się Młody Klakson i northboii: polskie blendy rapowe są naprawdę zabawne

Energia tuż za rogiem

Na przełomie 2021 i 2022 roku gruchnęła informacja, że wytwórnia QueQuality dogadała się z duetem Młody Klakson i northboii, który stworzył dla niej blendtape o nazwie Energetyka. Rzecz to niecodzienna, bo przecież ci dwaj nie tyle ze sobą rywalizowali, ile działali obok siebie. Na trackliście ma się znaleźć ponad 15 kawałków, a premierę zapowiedziano na ten rok. Nie znamy jeszcze całej listy utworów, za to dostaliśmy trzy numery, dzięki którym wiadomo, czego się spodziewać.

Poważni gracze YouTube’a nie wchodzą sobie w paradę. Pierwszy ze wspomnianych opublikował u siebie miks złożony z Nad ranem Kabe i Black and Yellow Wiza Khalify. Ten drugi skojarzył Maybel z kawałkiem Zakas Guziora oraz Changę Quebonafide z Satisfaction Benny’ego Benassiego. A wszystko to w wysokiej jakości, bo czyściutkie wokale zostały dostarczone przez label.

Kabe – Nad ranem ale to Black and Yellow (Młody Klakson i northboii dla QueQuality)

Wspomnień czar

Jesteśmy pewni, że amatorzy blendów od razu dodali dwa do dwóch. Tak, Energetyka to swoista kontynuacja Elektryki, która powstała dzięki Quebonafide i 2stemu. Ten krążek został dodany w 2016 roku do składanki Hip-hop 2.0. Nawet po czasie trzeba go określić mianem nowatorskiego. To tu amerykańskie hity spotkały się z twórczością Quebo, ale dostaliśmy również zwrotki od znaczących postaci naszej sceny rapowej. Czy podobnie będzie tym razem? Czas pokaże.

Młody Klakson i northboii są obecnie najbardziej cenionymi autorami blendów, które zaskakują. QueQuality wie, co robi. Kolejne życie blendów Jak pisaliśmy w niedawnym artykule na temat blendów rapowych, który znajdziecie poniżej, te pojawiły się w Polsce dawno, dawno temu. Po okresie, że tak to ujmiemy, zabawowym szybko jednak przeszły w smutniejsze rejony muzyczne. Te, które […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →