Avi i Louis Villain wracają po przerwie jak Tetmajer


09 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Avi i Louis Villain to sprawdzone marki. Singiel Evviva l’arte potwierdza, że album Akademia Sztuk Pięknych będzie nie lada wydarzeniem.

Zapowiedź projektu

„Tęskniłeś przyjacielu? Bo my bardzo”. Tymi słowami został opatrzony enigmatyczny film o nazwie Akademia Sztuk Pięknych, który ukazał się 7 kwietnia w mediach społecznościowych i na YouTubie. Możecie obejrzeć go poniżej. Polecamy zrobić to przed odsłuchem. Pozwala on wczuć się w klimat nowej produkcji.

Avi i Louis Villain – Akademia Sztuk Pięknych

Jest już nowy singiel

Jeśli zna się choć trochę sznyt twórczości duetu, trudno być zaskoczonym, że znów uderzył on w artystyczne tony. Podniosły, smyczkowy bit, niespieszny, skupiony na słowie flow, garść odniesień do kultury wyższej… Takie jest właśnie Evviva l’arte. Utwór zapowiadający powrót został też zilustrowany teledyskiem, rozwijającym wątki znane z nieco ponad minutowego teasera. Wszystko składa się w logiczną całość, jak to u obu panów.

Janusz Walczuk zalicza „Offside” oraz gości w TourBusie Popkillera, przeczytaj

Avi i Louis Villain – Evviva l’arte

Kiedy nowa płyta?

Bardziej wnikliwi słuchacze wiedzą pewnie, że informacja o rychłym wydaniu nowego krążka pojawiła się już we wrześniu zeszłego roku. Jak jednak widać sprawy toczą się swoim tempem. Należy zakładać, że na premierę poczekamy jeszcze trochę tygodni. No i wypatrywać wieści, które przyniosą najpewniej sociale.

Avi i Louis Villain to sprawdzone marki. Singiel Evviva l’arte potwierdza, że album Akademia Sztuk Pięknych będzie nie lada wydarzeniem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zapowiedź projektu „Tęskniłeś przyjacielu? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →