Avi i Louis Villain wracają po przerwie jak Tetmajer


09 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Avi i Louis Villain to sprawdzone marki. Singiel Evviva l’arte potwierdza, że album Akademia Sztuk Pięknych będzie nie lada wydarzeniem.

Zapowiedź projektu

„Tęskniłeś przyjacielu? Bo my bardzo”. Tymi słowami został opatrzony enigmatyczny film o nazwie Akademia Sztuk Pięknych, który ukazał się 7 kwietnia w mediach społecznościowych i na YouTubie. Możecie obejrzeć go poniżej. Polecamy zrobić to przed odsłuchem. Pozwala on wczuć się w klimat nowej produkcji.

Avi i Louis Villain – Akademia Sztuk Pięknych

Jest już nowy singiel

Jeśli zna się choć trochę sznyt twórczości duetu, trudno być zaskoczonym, że znów uderzył on w artystyczne tony. Podniosły, smyczkowy bit, niespieszny, skupiony na słowie flow, garść odniesień do kultury wyższej… Takie jest właśnie Evviva l’arte. Utwór zapowiadający powrót został też zilustrowany teledyskiem, rozwijającym wątki znane z nieco ponad minutowego teasera. Wszystko składa się w logiczną całość, jak to u obu panów.

Janusz Walczuk zalicza „Offside” oraz gości w TourBusie Popkillera, przeczytaj

Avi i Louis Villain – Evviva l’arte

Kiedy nowa płyta?

Bardziej wnikliwi słuchacze wiedzą pewnie, że informacja o rychłym wydaniu nowego krążka pojawiła się już we wrześniu zeszłego roku. Jak jednak widać sprawy toczą się swoim tempem. Należy zakładać, że na premierę poczekamy jeszcze trochę tygodni. No i wypatrywać wieści, które przyniosą najpewniej sociale.

Avi i Louis Villain to sprawdzone marki. Singiel Evviva l’arte potwierdza, że album Akademia Sztuk Pięknych będzie nie lada wydarzeniem. Zapowiedź projektu „Tęskniłeś przyjacielu? Bo my bardzo”. Tymi słowami został opatrzony enigmatyczny film o nazwie Akademia Sztuk Pięknych, który ukazał się 7 kwietnia w mediach społecznościowych i na YouTubie. Możecie obejrzeć go poniżej. Polecamy zrobić […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →