kadr z teledysku „Olimp"

ReTo wstępuje na “Olimp” w nowym singlu


01 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po krótkiej solowej przerwie wydawniczej ReTo publikuje nowy utwór. Singiel Olimp na razie nie zwiastuje żadnego projektu.

Nowy singiel zawodnika spacerange

Wczoraj o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy solowy singiel ReTo zatytułowany Olimp. Za produkcję bitu odpowiada Wroobel, z którym autor Minotaura współpracował już niejednokrotnie, m.in. przy płycie Bon Apettit, którą stworzyli razem z ZetHą. Mix i mastering piosenki wykonał DJ Johny dla Nobocoto.

Zobacz: ReTo zapowiada kolejny album w tym roku. Tym razem raper stawia na solowe wydawnictwo

Tego samego dnia po południu na YouTube zadebiutował teledysk do piosenki. Wideo stworzyła ekipa H D S C V M w składzie Krzysztof Tarkovsky (zdjęcia) oraz Jakub Krzyżanowski (montaż). W opisie nie widnieje żadna informacja, by singiel zapowiadał pełnoprawne wydawnictwo. Sądząc jednak po wcześniejszych zapowiedziach rapera, projekt członka chillwagonu się zbliża.

ReTo – Olimp

ReTo wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 to już dwudziesta edycja giżyckiego festiwalu. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Wśród ponad dwudziestu występujących jest także ReTo. Oprócz niego na scenie pojawią się również się również m.in. Jan-rapowanieOliwka BrazilPaluch, Young LeosiaKizoSzpaku, Gibbs, Malik Montana oraz Kaz Bałagane.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– czytamy w opisie wydarzenia.

Po krótkiej solowej przerwie wydawniczej ReTo publikuje nowy utwór. Singiel Olimp na razie nie zwiastuje żadnego projektu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy singiel zawodnika spacerange Wczoraj o północy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →