media społecznościowe rapera

Lex Clockwork, współpracownik Kukona, z nowym singlem


18 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lex Clockwork rozpoczął promocję swojego najnowszego albumu. Singiel Harley z udziałem Konesera zwiastuje kolejną płytę w ciągu ostatniego roku, którą stworzył bliski współpracownik Kukona.

Nowy singiel Clockworka

W internecie pojawił się utwór Lexa Clockworka pt. Harley, którym raper zainicjował promocję nadchodzącego albumu. 1g Anarchii ukaże się w styczniu przyszłego roku, jednak preorder wystartuje w przeciągu kolejnych tygodni. Obok gospodarza w utworze wystąpił Koneser. Raperzy nawinęli na podkładzie od Yung Venxm. Zdjęciami zajęła się ekipa SoulGang Productions, natomiast wideo to dzieło Pawła Lazera.

Lex Clockwork feat. Koneser – Harley

1g Anarchii – szczegóły albumu

Wraz z pierwszym singlem współpracownik Kukona podzielił się częścią informacji na temat najbliższego wydawnictwa. Na 1g Anarchii składać się będzie czternaście utworów, w których wystąpi „wielu gości z polskiej sceny oraz z undergroundu”. Płyta wyjdzie nakładem Pięknego Syfu, jednak dystrybucją krążka zajmie się Soul Records.

Zobacz: Kukon wrzucił nowy numer – sprawdź kostkę

1g Anarchii będzie trzecim wydawnictwem Lexa Clockworka w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W grudniu zeszłego roku raper wydał album pt. Nocą, z kolei w czerwcu światło dzienne ujrzał Mindset. Na drugim z wymienionych projektów gościnnie pojawili się Kukon, Sick Wolfheart, Naski i Blanku. Na Nocą, oprócz Lexa Clockworka, usłyszmy jedynie Mairę i Kukona. Oba projekty wydano nakładem Pięknego Syfu.

Lex Clockwork – Nocą – odsłuch albumu

Kukon wystąpi we Wrocławiu

Jutro, tj. 19 listopada, we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się Wrocław Hip Hop Festival. Imprezę rozpocznie DJ Soina o 16:30. O 18:20 na scenę wkroczy Kukon, a ostatni koncert w trakcie festiwalu zagra Malik Montana o 1:30. Pełną rozpiskę czasową znajdziecie na grafice poniżej. Bilety można kupić na stronie hiphopfestival.pl.

Wrocław Hip Hop Festival Line up
fot. materiały prasowe

Lex Clockwork rozpoczął promocję swojego najnowszego albumu. Singiel Harley z udziałem Konesera zwiastuje kolejną płytę w ciągu ostatniego roku, którą stworzył bliski współpracownik Kukona. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Nowy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →