materiały prasowe

Kukon z kolejnym singlem promującym “ROUGH N’ GENTLE”


22 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kukon prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty pt. ROUGH N’ GENTLE. Jednocześnie raper podał datę premiery krążka.

Kukon reklamuje ROUGH N’ GENTLE

Dziś o północy na platformach streamingowych pojawił się drugi singiel zatytułowany prawniczka ze zbliżającego się materiału Kukona. W tym samym czasie na YouTube zadebiutował teledysk do wspomnianej piosenki.

Zobacz: Rapowe covery, czyli wskrześmy hip-hopolowe hity

Za produkcję bitu odpowiada @atutowy, natomiast mix i master wykonał ENZU. Scenariuszem i reżyserią klipu zajął się Mateusz Białęcki. Autorem zdjęć jest Marcin Gołąb, a obraz wyprodukowała ekipa IMAGO.

Kukon – prawniczka

Raper zdradził datę premiery krążka

Wraz z teledyskiem Kukon podzielił się również datą premiery ROUGH N’ GENTLE. Nadchodzący materiał rapera ukaże się nakładem Pięknego Syfu 8 kwietnia tego roku. W oficjalnym sklepie wytwórni cały czas dostępny jest preorder. Przedsprzedaż oferuje słuchaczom dodatki związane z wydawnictwem oraz dwa bonus tracki, które nie pojawią się oficjalnie w sieci. Jak podają wydawcy – liczba płyt w preorderze jest limitowana.

Zobacz również: Kukon zdradza, co z nowym album w singlu nie wpadne na święta

kukon rough n gentle
okładka albumu Rough N’ Gentle Kukona / Piękny Syf 2022

Zbliżający się materiał będzie pierwszym od DRAMATU. z zeszłego roku. Równocześnie był to jedyny album, który Kukon wydał w ciągu 2021. Na przestrzeni roków 2019 i 2020, autor Ogrody Mixtape wydał łącznie siedem albumów, w tym jeden z Magierą i jeden z Ka-Mealem.

@atutowy gościem Rap Backstage

W ramach podcastu Rap Backstage, dostępnego na kanale IDĘWTANGO oraz na streamingach, Krzysztof Nowak i Marcin Flint spotkali się z @atutowym, producentem prawniczki. Współpracownik m.in. Miłego ATZ opowiedział choćby o kulisach pracy nad OIO, budowaniu marki osobistej oraz o swoim podejściu do produkcji muzyki.

Kukon prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty pt. ROUGH N’ GENTLE. Jednocześnie raper podał datę premiery krążka. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kukon reklamuje ROUGH N’ GENTLE Dziś o północy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →