fot. materiały prasowe

the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój “Pamiętnik”


10 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

the small town kids wracają i tym razem do współpracy zaprosili Faustynę Maciejczuk. Posłuchaj ich energetyzującego singla Pamiętnik!

the small town kids + Faustyna Maciejczuk =

Duet the small town kids tworzony jest przez Filipa Wojtala i Michała Świdera. Młodzi artyści zaczynali jako garażowy band coverowy, którego początkowym celem były szkolne apele i pokazy talentów. Na całe szczęście była to tylko rozgrzewka, ponieważ dziś możemy podziwiać tak nietuzinkowy i odważny projekt, który notorycznie zaskakuje nas swoimi pomysłami i niekonwencjonalnymi chwytami w swoich utworach. Ich debiutancki album Miasta Duże i Małe pojawił się jesienią 2020 roku i zebrał sporo pozytywnych recenzji. Teraz duet pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem i ukaże się ono pod szyldem FONOBO Label. Jeśli jesteście fanami ciekawych brzmień, które nie dadzą się zaszufladkować, to znaleźliście idealny muzyczny projekt właśnie dla Was!

the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój „Pamiętnik”
Okładka singla Pamiętnik/ fot. materiały prasowe

Tym razem w duecie z Filipem i Michałem usłyszymy także Faustynę Maciejczuk, która określana jest jako buntowniczka młodego pokolenia. Jej bardzo enigmatyczna i emocjonalna muzyka potrafi wywołać masę uczuć przy okazji przesłuchiwania jej twórczości. Uzdolniona, kreatywna i lawirująca pomiędzy gatunkami wokalistka wydała w 2021 roku swoją EP-kę Przebudzenie. I patrząc na to, jak dobre było to wydawnictwo, mogę szczerze powiedzieć, że gdybym nie przesłuchał tego utworu wcześniej, to i tak wiedziałbym, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę świetną porcją muzyki.

the small town kids i Faustyna Maciejczuk – Pamiętnik, posłuchaj!

Singiel Pamiętnik ukazał się pod szyldem FONOBO Label. Autorem słów piosenki jest Filip Wojtal, który razem z Faustyną i Michałem stworzył również produkcję numeru oraz muzykę. Bardzo klimatyczne video nagrali Kacper Nowotniak i Piotr Kocanowski.

the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój „Pamiętnik”
the small town kids / fot. materiały prasowe

Singiel jest idealną mieszanką elektryzujących brzmień, które w połączeniu z hipnotyzującym wokalem Faustyny robią naprawdę genialną robotę. Jest to bez wątpienia projekt, któremu warto się przyglądać, bo jestem wręcz pewien, że najlepsze, co mają do zaproponowania Filip i Michał, dopiero przed nami.

Pamiętnik to drugi singiel wypuszczony we współpracy z FONOBO Label. Pierwszym z nich był nostalgiczny utwór Nascar, wydany latem.

the small town kids wracają i tym razem do współpracy zaprosili Faustynę Maciejczuk. Posłuchaj ich energetyzującego singla Pamiętnik! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! the small town kids + Faustyna Maciejczuk […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →