fot. materiały prasowe

the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój “Pamiętnik”


10 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

the small town kids wracają i tym razem do współpracy zaprosili Faustynę Maciejczuk. Posłuchaj ich energetyzującego singla Pamiętnik!

the small town kids + Faustyna Maciejczuk =

Duet the small town kids tworzony jest przez Filipa Wojtala i Michała Świdera. Młodzi artyści zaczynali jako garażowy band coverowy, którego początkowym celem były szkolne apele i pokazy talentów. Na całe szczęście była to tylko rozgrzewka, ponieważ dziś możemy podziwiać tak nietuzinkowy i odważny projekt, który notorycznie zaskakuje nas swoimi pomysłami i niekonwencjonalnymi chwytami w swoich utworach. Ich debiutancki album Miasta Duże i Małe pojawił się jesienią 2020 roku i zebrał sporo pozytywnych recenzji. Teraz duet pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem i ukaże się ono pod szyldem FONOBO Label. Jeśli jesteście fanami ciekawych brzmień, które nie dadzą się zaszufladkować, to znaleźliście idealny muzyczny projekt właśnie dla Was!

the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój „Pamiętnik”
Okładka singla Pamiętnik/ fot. materiały prasowe

Tym razem w duecie z Filipem i Michałem usłyszymy także Faustynę Maciejczuk, która określana jest jako buntowniczka młodego pokolenia. Jej bardzo enigmatyczna i emocjonalna muzyka potrafi wywołać masę uczuć przy okazji przesłuchiwania jej twórczości. Uzdolniona, kreatywna i lawirująca pomiędzy gatunkami wokalistka wydała w 2021 roku swoją EP-kę Przebudzenie. I patrząc na to, jak dobre było to wydawnictwo, mogę szczerze powiedzieć, że gdybym nie przesłuchał tego utworu wcześniej, to i tak wiedziałbym, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę świetną porcją muzyki.

the small town kids i Faustyna Maciejczuk – Pamiętnik, posłuchaj!

Singiel Pamiętnik ukazał się pod szyldem FONOBO Label. Autorem słów piosenki jest Filip Wojtal, który razem z Faustyną i Michałem stworzył również produkcję numeru oraz muzykę. Bardzo klimatyczne video nagrali Kacper Nowotniak i Piotr Kocanowski.

the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój „Pamiętnik”
the small town kids / fot. materiały prasowe

Singiel jest idealną mieszanką elektryzujących brzmień, które w połączeniu z hipnotyzującym wokalem Faustyny robią naprawdę genialną robotę. Jest to bez wątpienia projekt, któremu warto się przyglądać, bo jestem wręcz pewien, że najlepsze, co mają do zaproponowania Filip i Michał, dopiero przed nami.

Pamiętnik to drugi singiel wypuszczony we współpracy z FONOBO Label. Pierwszym z nich był nostalgiczny utwór Nascar, wydany latem.

the small town kids wracają i tym razem do współpracy zaprosili Faustynę Maciejczuk. Posłuchaj ich energetyzującego singla Pamiętnik! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins the small town kids + Faustyna […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →