fot. Kacper Nowotniak

the small town kids prezentują kolejny kawałek z nadchodzącej EP-ki. Oto utwór „Świt”


05 września 2022

Podziel się newsem:

the small town kids odsłaniają kolejne karty swojej nadchodzącej EP-ki. Posłuchajcie nowego utworu Świt, w którym występuje również ukeboy.

Podziwiaj ten przepiękny Świt

the small town kids powracają z nowym singlem. Nostalgiczny hymn końca wakacji zatytułowany Świt jest kolejną zapowiedzią nadchodzącej wielkimi krokami EP-ki duetu, która ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label. Odpowiadając też na pytania, dotyczące dokładnej daty wydawnictwa, odpowiem w myśl słów piosenki, w której usłyszymy:

Kiedy płyta? Czekaj, czekaj Dawid, jeszcze chwila, zaraz świt?

Przeczytaj także: the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój Pamiętnik

the small town kids
fot. Kacper Nowotniak

Najnowszy singiel duetu – Świt – jest kolejnym przykładem szlagierowych już brzmień, do jakich przyzwyczaił nas zespół. Dostarczył nam idealnie dobraną dawkę elektryzujących klimatów nagranych razem z Dawidem Jędrusikiem, który występuje pod pseudonimem ukeboy.

Kawałek powstał ponad rok temu i miał być częścią zupełnie innego projektu. Jednak z czasem stopniowo ewoluował i będzie można go znaleźć na nadchodzącej EP-ce chłopaków

– czytamy w zapowiedzi.

Świt jest również kolejnym numerem zespołu wydanym we współpracy z FONOBO Label. Do tej pory artyści wydali nostalgiczny numer Nascar, piosenkę Pamiętnik powstałą we współpracy z Faustyną Maciejczuk oraz utwór Pomocy!, który podbił playlisty serwisów streamingowych i został nagrany przy okazji współpracy z młodą, ale bardzo utalentowaną Nicole Trębacz. Wszystkie te numery będzie można usłyszeć na EP-ce duetu, która ukaże się już jesienią!

the small town kids – Świt ft. ukeboy & Patryk Dżaman, posłuchaj!

W klipie oprócz duetu wystąpili również: ukeboy i Patryk Dżaman, a producentem muzycznym utworu został Filip Wojtal.

the small town kids odsłaniają kolejne karty swojej nadchodzącej EP-ki. Posłuchajcie nowego utworu Świt, w którym występuje również ukeboy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →