fot. materiały prasowe

the small town kids i Nicole Trębacz w nostalgicznym utworze “Pomocy!”


07 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

the small town kids z kolejnym singlem. Tym razem zespół do współpracy zaprosił Nicole Trębacz. Posłuchajcie utworu Pomocy!, który przywraca nam na myśl letnie klimaty.

Lato przyszło w tym roku szybciej

Duet the small town kids nie zwalnia tempa. Nowy singiel Pomocy! powstał przy okazji współpracy z młodą, ale bardzo utalentowaną – Nicole Trębacz. Numer zapowiada nadchodzącą EP-kę artystów, która zbliża się do nas wielkimi krokami.

Przeczytaj także: the small town kids i Faustyna Maciejczuk w zupełnie nowej odsłonie. Przejrzyj razem z nimi swój „Pamiętnik”

the small town kids
the small town kids/ fot. materiały prasowe

Najnowszy singiel to kolejna dawka energetyzujących brzmień, do których duet zdążył nas już przyzwyczaić. Jest to bardzo klimatyczna kompozycja, która przybliża nam letnie, ciepłe i bardzo nostalgiczne momenty, które wirują w naszych głowach. W utworze możemy także usłyszeć niesamowitą dawkę wokalu od Nicole Trębacz, której współpraca z chłopakami była bardzo udana.

Na Nicole wpadliśmy przy okazji próby stworzenia czegoś lekkiego. Napisałem do Patryka Dżamana czy pomógłby mi zrobić sampel wokalny. On z kolei odezwał się do Nicole. Ich “sampel” był na tyle dobry, że dograliśmy jeszcze raz jej wokale w studio u Patryka. Szybka akcja, trochę zabawy i chęci zrobienia czegoś ładnego z ziomeczkami.

– tak współpracę z artystką komentuje Filip Wojtal

Singiel Pomocy! ukazał się pod szyldem FONOBO Label. Autorami słów i melodii są Filip Wojtal oraz Nicole Trębacz. Piosence towarzyszy klimatyczne video, którego twórcami są Kacper Nowotniak i Piotr Kocanowski. Obejrzyjcie przygotowany do utworu klip!

the small town kids ft. Nicole Trębacz – Pomocy!, posłuchaj!

Pomocy! to trzeci singiel duetu zapowiadający nadchodzącą EP-kę. Na zakończenie wakacji usłyszeliśmy numer Nascar, będący nostalgicznym wspomnieniem minionego lata, a miesiąc temu swoją premierę miał numer Pamiętnik, stworzony wspólnie z Faustyną Maciejczuk. Minialbum artystów ukaże się już w pierwszej połowie tego roku.

the small town kids z kolejnym singlem. Tym razem zespół do współpracy zaprosił Nicole Trębacz. Posłuchajcie utworu Pomocy!, który przywraca nam na myśl letnie klimaty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →