Rytmy.pl x FONOBO Label i Faustyna Maciejczuk dla WOŚP – wywiad

Podziel się newsem:

Faustyna Maciejczuk, bohaterka naszej akcji Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP, zdradza nam, co szykuje na swój specjalny koncert, który zagra w domu zwycięzcy aukcji.

Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP – weź udział w wyjątkowej aukcji

Jeszcze przez kilkanaście dni możecie wziąć udział w naszej wyjątkowej akcji – Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP. W ramach tej inicjatywy możecie licytować specjalny koncert, który wraz z wytwórnią FONOBO Label zorganizujemy w Waszym domu, a zwycięska kwota w całości trafi oczywiście na konto fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Link do aukcji: Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP

Faustyna Maciejczuk zagra koncert u Ciebie w domu

Bohaterką tej niecodziennej domówki będzie młoda, debiutująca artystka, przedstawicielka projektu FONOBO Pitcher, Faustyna Maciejczuk. To ona zagra w domu zwycięzcy naszej wośpowej aukcji, o której więcej przeczytacie tutaj.

Rytmy.pl x FONOBO Label da WOŚP

Faustyna Maciejczuk – wywiad

Dlaczego Faustyna zdecydowała się dołączyć do naszej akcji, jakie emocje towarzyszą jej w związku z tym, że zagra w czyimś domu i jakie niespodzianki szykuje na ten wyjątkowy wieczór? O te i kilka innych, intrygujących kwestii zapytaliśmy u źródła.

Weronika Szymańska: Dlaczego zdecydowałaś się zagrać z nami w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Faustyna Maciejczuk: Zdecydowałam się na przyłączenie do akcji, ponieważ WOŚP to wspaniała inicjatywa! Poza tym uwielbiam dzielić się muzyką, a koncert u kogoś w domu to doświadczenie, które może wiązać się z niezwykle miłą przygodą.

Jakie są Twoje dotychczasowe wspomnienia z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy? Wspierałaś? Byłaś wolontariuszką? A może występowałaś podczas lokalnych finałów?

Faustyna Maciejczuk: Dotychczas jedynym moim doświadczeniem było zbieranie czerwonych serduszek. Jako maluch polowałam na wolontariuszy i wrzucając do puszki zdobywałam naklejkę. Z biegiem lat oczywiście już świadomie przyłączałam się do zbiórek, a w tym roku wystąpiłam na finale zorganizowanym w moim rodzinnym Białymstoku. Jeździliśmy po mieście autobusem i dawaliśmy w nim mini koncerty.

Zwycięzca naszej licytacji wygra prywatny koncert, który zagrasz u niego w domu. Nie wiesz, gdzie, ani u kogo. Jakie emocje towarzyszą Ci w związku z tym? Jest ekscytacja? Jakieś obawy?

Faustyna Maciejczuk: Przede wszystkim ekscytacja! Obaw mam niewiele. Za to towarzyszy mi nutka niepewności, która sprawia, że jestem z dnia na dzień coraz bardziej wkręcona w to przedsięwzięcie i nie mogę się doczekać tego, jak to wszystko będzie wyglądało. No i bardzo mnie ciekawi, kto wygra aukcję.

Masz już w głowie jakiś scenariusz tego koncertu? Zdradzisz, czego zwycięzca aukcji może się spodziewać?

Faustyna Maciejczuk: Na pewno będzie wesoło. Dobre towarzystwo i muzyka to skuteczny przepis na sukces.

Twoje utwory są często bardziej popowo-elektroniczne. W ramach akcji Rytmy.pl x FONOBO Label dla WOŚP zagrasz jednak akustycznie. To będzie nowa odsłona Faustyny Maciejczuk, jakiej jeszcze nie znamy?

Faustyna Maciejczuk: Namiastkę akustycznej mnie można już znaleźć w piosenkach Papierowe twarze i Niemiłość. Ci, którzy widzieli mój występ podczas Sofar Sounds Warsaw, również mieli okazję przekonać się, że moje piosenki mogą brzmieć na wiele sposobów. Koncert, który szykujemy z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na pewno jest okazją do zaprezentowania kolejnego wariantu. Ale jaki to będzie wariant? Na pewno ujmująco kameralny.

Aukcja wciąż trwa i nadal można licytować Twój koncert u kogoś w domu. W jaki sposób zachęciłabyś swoich fanów do udziału niej? Może jakaś specjalna niespodzianka podczas koncertu?

Faustyna Maciejczuk: Ci, którzy obserwują moje działania, śledzą w mediach społecznościowych lub po prostu znają mnie prywatnie, z pewnością wiedzą, że potrafię zaskakiwać. Tym razem postąpię nie inaczej.
Z przyjemnością mogę zdradzić, bo wiem to już na sto procent, że będę miała ze sobą moje skrzypce.

Od czasu Twojego debiutu w ramach FONOBO Pitcher ukazało się już kilka nowych singli. Na jakim etapie są prace nad Twoim debiutanckim albumem? Może szczęśliwcy usłyszą go już podczas Twojego wośpowego, domowego koncertu?

Faustyna Maciejczuk: W tym momencie wolę mówić o mojej EPce, która jest już gotowa i czeka na swoją premierę. Najpewniej ukaże się jeszcze w pierwszym kwartale 2021 roku, więc powoli zacieram ręce. Aktualnie wspólnie z FONOBO Label pracujemy nad jej wizualną częścią. Zatem wszystko wskazuje na to, że na wośpowym występie wiele spośród piosenek z tego minialbumu będzie miało swoje koncertowe premiery.

Faustyna Maciejczuk Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP koncert w domu wywiad

Faustyna Maciejczuk, bohaterka naszej akcji Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP, zdradza nam, co szykuje na swój specjalny koncert, który zagra w domu zwycięzcy aukcji. Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP – weź udział w wyjątkowej aukcji Jeszcze przez kilkanaście dni możecie wziąć udział w naszej wyjątkowej akcji – Rytmy x FONOBO Label dla WOŚP. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →