fot. FONOBO Label

FONOBO Label rusza z zupełnie nowym projektem


15 marca 2022

Podziel się newsem:

FONOBO Label zapowiedział właśnie kolejną akcję, która będzie miała na celu promocję młodych, polskich twórców. Już 21 marca wystartuje MIXER.

FONOBO Label z nowym projektem dla młodych muzyków

FONOBO to niezależna wytwórnia muzyczna, która stawia przede wszystkim na rozwój młodych, oryginalnych artystów. Wśród nich są już między innymi Ralph Kaminski, Hela, Noże, Maria Tyszkiewicz, Stach Bukowski, Pola Chobot & Adam Baran, Rozen, Hyper Son, The Cassino, Jann, KIWI i wielu wielu innych.

FONOBO Label KIWI
KIWI/ fot. FONOBO Label

Nic więc dziwnego, że wytwórnia prężnie się rozwija i stale zapewnia artystom platformy do muzycznego rozwoju. Tym razem postanowiono, że muzycy pokażą się światu w specjalnych duetach! Już 21 marca startuje projekt MIXER, który będzie polegał na skonstruowaniu utworu na podstawie briefu od wytwórni, a także na jednodniowej pracy z producentem – Kubą Krupskim, współpracującym m.in. z Lanberry.

Inicjatywa skupi się na aspektach autorskich i jej głównym zamierzeniem będzie łączenie artystów w pary. Muzycy będą musieli stworzyć autorski numer od podstaw – od kompozycji po teksty. W pierwszej odsłonie usłyszymy: Polę Chobot & Adama Barana z Magdą Kluz, Helę w duecie z Faustyną Maciejczuk oraz Kamila Kempińskiego i Monikę Kowalczyk.

FONOBO Label
FONOBO Mixer/ fot. materiały prasowe

Numery, które powstały w ramach MIXERA, będzie można usłyszeć już w przyszłym tygodniu. Przez trzy dni, począwszy od poniedziałku, będą ukazywały się kolejne muzyczne nowości. Każdemu singlowi towarzyszyć będzie wyjątkowa live sesja video, którą będzie można zobaczyć na kanale FONOBO Label na YouTubie.

Oto pierwsze trzy pary nowego projektu:

  • 21 marca 2022 r. – Pola Chobot & Adam Baran x Magda Kluz
  • 22 marca 2022 r. – Faustyna Maciejczuk x Hela
  • 23 marca 2022 r. – Kamil Kempiński x Monika Kowalczyktest

W pierwszej odsłonie MIXERA udział wzięli wyłącznie artyści związani z FONOBO Label. Pomysłodawcy jednak zapowiadają, że do kolejnych edycji projektu zapraszają również artystów wydających pod szyldem innych wytwórni muzycznych.

FONOBO Label zapowiedział właśnie kolejną akcję, która będzie miała na celu promocję młodych, polskich twórców. Już 21 marca wystartuje MIXER. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? FONOBO Label […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →