fot. materiały prasowe

Hela maluje nam dźwięki promieniami słońca w singlu „Latem”


31 lipca 2022

Podziel się newsem:

Hela powraca z wakacyjnym powiewem letnich brzmień. Nowy singiel wokalistki, Latem, przypomina nam, za co kochamy ten okres.

Lato zostało okiełznane

Hela to młoda i niesamowicie utalentowana reprezentantka wytwórni FONOBO Label. Artystka swoje kroki na polskiej scenie muzycznej stawia bardzo pewnie, a doskonałym przykładem tego zjawiska są jej przemyślane i klimatyczne piosenki. Ich nową porcję dostaliśmy dzięki świeżutkiemu singlowi noszącemu tytuł Latem, który jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Numerowi towarzyszy wakacyjny klip, który można obejrzeć na kanale wydawcy na YouTube.

Przeczytaj także: Faustyna Maciejczuk x Hela – Dzień za dniem, czyli duet doskonały

Hela
Hela na planie teledysku fot. Ola Bodnaruś

Po krótkiej przerwie, która nastąpiła po wydanym ostatnio utworze w ramach akcji FONOBO Mixer Dzień za dniem Faustyny Maciejczuk i Heli – wokalistka powraca do nas z solowym materiałem. Najnowsza piosenka nosząca tytuł Latem utrzymana jest w lekkim i wakacyjnym klimacie. Propozycja po raz kolejny pokazuje nam, że Hela idealnie odnajduje się w brzmieniach balansujących między indie-popowym światem i żadne ograniczenia nie są jej straszne. Ten doskonały letniaczek bez dwóch zdań podbije wszystkie letnie playlisty.

Do współpracy przy nowym singlu Hela zaprosiła Kubę Krupskiego, który odpowiedzialny był za produkcję numeru. Z kolei mix oraz master wyszły spod ręki Piotra Przedbory. Artystka samodzielnie napisała tekst utworu, a muzykę stworzyła wspólnie z Maciejem Hubczakiem – perkusistą zespołu Sonbird. Efekt wspólnej pracy możecie usłyszeć poniżej, tylko uważajcie – na jednym przesłuchaniu na pewno się nie skończy!

Hela – Latem (Visualiser), zobacz!

Klimatyczne wideo towarzyszące utworowi zostało opowiedziane dzięki pomocy Oli Bodnaruś. Autorem zdjęć jest Łukasz Łatanik.

Hela powraca z wakacyjnym powiewem letnich brzmień. Nowy singiel wokalistki, Latem, przypomina nam, za co kochamy ten okres. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Lato zostało okiełznane Hela to młoda i niesamowicie utalentowana […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →