fot. materiały prasowe

Magda Kluz powraca z nowym singlem. Posłuchaj piosenki “Zanim się schowasz”


20 marca 2022

Podziel się newsem:

Magda Kluz prezentuje nowy singiel. Oto piosenka Zanim się schowasz wydana pod skrzydłami FONOBO Label.

Z czarującego duetu do solowego rozkwitu

Magda Kluz, która niegdyś była połową duetu SEALS, powróciła w kolejnym solowym projekcie. Drzwi do jej kariery otworzył jej projekt FONOBO Pitcher, w ramach którego wokalistka wydała czarujący utwór Rzeka.

Jako solowa artystka nazwałabym to zupełnie nowym początkiem, ponieważ wcześniej, w duecie SEALS, musieliśmy dzielić dwie wizje, Wojtka i moją, i nie zawsze czułam tam w 100% siebie. Mam wrażenie, że teraz, dzięki tej premierze i temu debiutowi będę w stanie finalnie zrobić coś całkowicie mojego.

mówiła o swoich początkach artystka.

Później artystka wydała na świat swoją pierwszą EP-kę zatytułowaną Akweny. Tym razem jednak dostaliśmy pierwszą zapowiedź zbliżającego się pierwszego albumowego wydawnictwa.

Już od pierwszych dźwięków nowego utworu nasze słuchawki muskane są delikatnym wokalem Magdy, który tworzy idealną otoczkę wspólnie z elektryzującymi dźwiękami.

Przeczytaj także: FONOBO Label rusza z zupełnie nowym projektem

Magda Kluz
fot. materiały prasowe

“Zanim się schowasz” to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący album Magdy Kluz. W utworze subtelny wokal artystki idealnie łączy się z magnetycznym i świeżym brzmieniem. Wokalistka zdradza, że cały czas pracuje nad nowym wydawnictwem, jednak nie chce jeszcze zdradzać szczegółów.

– czytamy w zapowiedzi utworu.

Magda Kluz – Zanim się schowasz, posłuchaj!

Piosenka Zanim się schowasz to efekt współpracy Magdy Kluz – która odpowiedzialna jest za warstwę tekstową i muzyczną, i Igora Nikiforowa – produkcja, muzyka. Współautorem kompozycji jest także Wojtek Kiełbicki, a za miks i master odpowiada Eprom.

Magda Kluz prezentuje nowy singiel. Oto piosenka Zanim się schowasz wydana pod skrzydłami FONOBO Label. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Z czarującego duetu do […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →