kadr z serialu "Czarna Wołga"

Czarna Wołga” promująca Lech Polish Hip-Hop Music Awards z nominacją do prestiżowej nagrody


28 września 2021

Podziel się newsem:

Serial promujący galę Lech Polish Hip-Hop Music Awards – Czarna Wołga. Cichy & Mały otrzymał nominację do Grand Video Awards. Obraz został wyłoniony jako jeden z pięciuset zgłoszonych projektów.

Czarna Wołga wjechała na Grand Video Awards

Czarna Wołga. Cichy & Mały promowała sierpniową hip-hopową galę Lech Polish Hip-Hop Music Awards, która odbyła się we wrocławskiej Hali Stulecia. W rolach głównych wystąpili Wini oraz Artur Barciś. Pracownicy Biura Rzeczy Odzyskiwanych przerywają wakacje w Kolumbii na wezwanie El Directora, Szefa Wszystkich Szefów. W serialu, oprócz Winicjusza i Barcisia, wystąpili chociażby Te-Tris i Bzy Pszczółkowska.

Nagrody podczas Grand Video Awards przyznawane są w dziewięciu kategoriach. Zgłoszono ponad 500 projektów, jednak 13-osobowe jury wybrało jedynie 42 filmy, które zawalczą o statuetki. Seria o Cichym i Małym została nominowana w kategorii Branded Content. Oprócz jury, wiele do powiedzenia mają także Internauci, którzy wyłonią laureata Nagrody Widzów. Głos można oddać tutaj.

Wśród nominowanych w kategorii Branded Content znaleźli się także Klimatovlog, Lekcja historii i Filthy Relations. Nominacji doczekała się również m.in. Monika Brodka za teledysk do Game Change.

Zobacz: Lech Polish Hip-Hop Music Awards – do kogo trafiły statuetki i co sprawiło, że pierwsza gala była tak niezwykła

materiały promocyjne

Grand Video Awards – wkrótce wyniki

Gala Grand Video Awards odbędzie się 6 października w Kinie Iluzjon. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. Transmisje pojawią się na wp.pl, grandvideoawards.pl, press.pl oraz na kanałach Press i Grand Video Awards na Facebooku.

Czarna Wołga. Cichy & Mały – serial promujący Lech Polish Hip-Hop Music Awards

GVA to konkurs dla twórców, którzy zajmują się produkcją wideo do Internetu. Trzy dni temu Krzysztof Gonciarz poinformował o wycofaniu się z konkursu. Influencer uzasadnił decyzję m.in. dużą liczbą wyróżnień w poprzednich latach.

To nie była dla mnie łatwa decyzja, ale zdecydowałem się w tym roku nie brać udziału w konkursie Grand Video Awards i nie zgłosiłem do niego żadnych swoich filmów. Od 2016 roku zdobywałem w tym konkursie co najmniej dwie statuetki i jestem obecnie chyba najbardziej utytułowanym twórcą, jeśli chodzi o GVA (razem z nagrodami specjalnymi zdobyłem wg moich wyliczeń 15 wyróżnień). Czuję, że swoje już udowodniłem. Z roku na rok coraz mniej miałem w związku z tym konkursem ekscytacji – bo może uda się coś wygrać! – a coraz więcej lęku – bo jak nic nie wygram, to przecież wstyd będzie. A to nie jest dobre podejście do tego typy nagród i na pewno więcej one mogą wnieść w życie i kariery innych osób. Uznałem, że zakończę te przygodę na własnych warunkach. Bardzo dziękuję GVA za te 5 lat, wszystkim widzom za głosowanie na mnie w plebiscycie Nagrody Publiczności, i życzę powodzenia następnemu pokoleniu twórców.
Zdjęcia to po kolei lata 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020.

Pisze Gonciarz (pisownia oryginalna).

Serial promujący galę Lech Polish Hip-Hop Music Awards – Czarna Wołga. Cichy & Mały otrzymał nominację do Grand Video Awards. Obraz został wyłoniony jako jeden z pięciuset zgłoszonych projektów. Czarna Wołga wjechała na Grand Video Awards Czarna Wołga. Cichy & Mały promowała sierpniową hip-hopową galę Lech Polish Hip-Hop Music Awards, która odbyła się we wrocławskiej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup bilet na Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →