Materiały prasowe

Sarius kończy melanżowanie z fanami po koncertach


25 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na Instagramie Sariusa pojawiło się story, w którym raper podzielił się swoją decyzją odnośnie zakończenia imprezowania z fanami. Sprawdź, czemu to zrobił.

Już nie pójdziemy na imprezę z Sariusem

Nie tak dawno temu artysta tłumaczył, czemu mimo swojego statusu gwiazdy bierze udział w afterach po koncertach z trasy koncertowej, w której się obecnie znajduje.

Tak samo ja nie potrzebuję później ochroniarzy. Chodzimy sobie po klubie, jesteśmy z Wami, jesteśmy tacy, jak Wy. Dajemy Wam to. I pozdrawiam z tej okazji wszystkie bramki ochroniarskie, bo naprawdę – ze mną nie ma wiele roboty.

– mówił raper

Niestety, takie podejście nie skończyło się w jego przypadku dobrze.

After po ostatnim koncercie niestety się przedłużył i trochę jakby obca osoba przejęła mi telefon i zaczęła udostępniać jakiś content. Dlatego niestety już oficjalnie muszę Wam napisać, że kończę takie afterowanie & melange ze swoimi słuchaczami i zostawiam to już tylko w gronie rodziny i najbliższych mi osób. Przypadkowo w tym wirze udostępniłem jakieś zdjęcie, które w odbiorze mogło mieć dziwny wydźwięk, za co chciałem przeprosić z tego miejsca @elasiedlak.

Sprawdzajcie i wpadajcie na kolejne nadchodzące koncerty. Będzie tak samo grubo! *tylko już bez afterów !!!!

– zupdate’ował dzisiaj

Trasa koncertowa Sariusa – gdzie i kiedy?

Raper jest obecnie w trakcie trasy koncertowej Antihype 2022. Nie ujawnił jeszcze wszystkich miast, w których zagra – podzielił się tylko poszczególnymi datami. Dokładny rozkład jazdy prezentuje się następująco:

18.05 – Kraków

20.05 – TBA

21.05 – TBA

27.05 – Katowice

28.05 – TBA

28.05 – TBA

04.06 – TBA

11.06 – TBA

25.06 – TBA

26.06 – TBA

01.07 – Wałbrzych

07.07 – Sława

09.07 – Wtórek

15.07 – Strzyżewo

15.07 – Gorzów Wielkopolski

31.07 – Kołobrzeg

05.08 – Wrocław

06.08 – Brodnica

20.08 – TBA

09.09 – Ledds

10.09 – Birmingham

Sarius Moje Rytmy wywiad
Sarius, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Nowy solowy album Borixona coraz bliżej. Znamy tracklistę Mixed Music Arts

Na Instagramie Sariusa pojawiło się story, w którym raper podzielił się swoją decyzją odnośnie zakończenia imprezowania z fanami. Sprawdź, czemu to zrobił. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Już nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →