kadr z teledysku „Analog”

Sarius podsumuje Boski Weekend w Poznaniu


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Już niedługo Boski Weekend dobiegnie końca. Z tej okazji Sarius odwiedzi Nocny Targ Towarzyski.

Szef ANTIHYPE na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

18 czerwca na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu przy ul. Kolejowej 23 odbędzie się zakończenie Boskiego Weekendu. W ramach ostatniego wieczoru na scenie pojawi się Sarius. Start imprezy zaplanowano na 19:00. Koncert odbędzie się dwie godziny później. Bilety na Sariusa na Nocnym Targu Towarzyskim znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest aktualnie druga pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem!

Zobacz: Sarius kończy melanżowanie z fanami po koncertach

Sarius to reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Współpracował m.in. z O.ST.R., Hadesem, czy Emade.

– streszczają historię Mariusza organizatorzy.
sarius poznań
fot. materiały prasowe

Sarius – Analog

Szykuje się wieczór w towarzystwie hitów

Częstochowianin w zeszłym roku wydał sequel albumu ANTIHYPE. Na krążku, oprócz gospodarza, pojawili się również m.in. Louis Villain, BARANOVSKI, Tau i Tymek. W 2021 Mariusz otrzymał od Związku Producentów Audio Video Platynową Płytę za pierwszy ANTIHYPE w związku ze sprzedażą ponad trzydziestu tysięcy kopii albumu. Wspomniany materiał to również punkt przełomowy w karierze rapera.

W 2018 roku, po ciepłym przyjęciu wyżej wymienionej płyty, Sarius wydał Wszystko co złe. Na płycie znalazło się dziesięć piosenek, a wśród nich – Wiking na bicie Gibbsa. Utwór przyniósł częstochowianinowi ogólnopolski rozgłos oraz został wykorzystany do promocji serialu Wikingowie. Teledysk do piosenki obejrzano ponad osiemdziesiąt trzy miliony razy. Jest to kolejny z klipów, który ma szansę przebić barierę stu milionów wyświetleń, którą pobili nieliczni na polskim rynku.

Sarius – Wiking

Już niedługo Boski Weekend dobiegnie końca. Z tej okazji Sarius odwiedzi Nocny Targ Towarzyski. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Szef ANTIHYPE na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety 18 […]

Kup bilet na koncert Sariusa w Poznaniu 18.06.2022

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →