fot. kadr z klipu „AEIOU"

Tymek odchodzi, rozpoczyna się era Seven Phoenixa


11 maja 2022

Podziel się newsem:

Tymek zapowiada utwór, ale nie pod swoim własnym imieniem, ale jako Seven Phoenix. Stary zawodnik z nowym aliasem oficjalnie jest już w grze.

Tymek nie strzela na oślep. Projekt Seven Phoenix ciągle rośnie

Pierwsze numery wrzucone na konto Seven Phoenixa były jedną wielką niewiadomą. Po głosie każdy mógł rozpoznać Tymka, lecz sam zainteresowany nie poczuwał się do promocji swego nowego medium na oficjalnych socialach. Poboczny projekt? Muzyka robiona w chwili wytchnienia lub dla osobistej satysfakcji?

Takie można było mieć odczucia, chociaż… to zdawało się za duże, jak na coś, co powstało wyłącznie dla funu. Świetni goście, mocarne producenckie nazwiska postawione obok ksywy głównego zainteresowanego, no nie spina się to jako koncept drugoplanowy.

Wydawnicze ruchy artysty rzuciły nieco więcej światła na postać jego alter ego. Narracją towarzyszącą trzem EP-kom (Królowi życia, Romantykowi i Niespokojnej duszy), spiętym w całość poprzez album Odrodzenie jest… śmierć Tymka, który na finisz swoich koncertów, podczas ostatniej, jak to zostało zapowiedziane, trasy koncertowej wykonywał AEIOU z repertuaru SP, który to singiel ukazał się tego samego dnia, co wspomniana płyta. Mamy więc do czynienia z ewidentnym łańcuchem, który splata poszczególne wydarzenia. Jaki będzie ich punkt kulminacyjny?

Przeczytaj: Tymek wcale nie po raz ostatni [relacja]

Tymek Seven Phoenix 40 Berlin
fot. materiały prasowe

Tymek: Seven Phoenix, bariera dziesięciu kafli

I tak jak wcześniej instagramowe konto Seven Phoenixa było niezaopiekowane, tak obecnie dzieje się tam sporo. Krótkie stories, udostępniane zdjęcia, które wyglądają jak losowo dodane, by wzbudzić zainteresowanie, aż wreszcie case: będzie was tu 10 koła, a ja dropnę nowy numer.

Nadal tam tylu nie ma – Seven Phoenixa obserwuje w tym momencie 8490 followersów, lecz Tymek i tak zapowiedział, że wypuści numer… i to już w ten piątek! Już możecie zapisywać się na pre-save kawałka 40 Berlin, który również otagowany został jako | Acapulco – może to tytuł EP-ki lub studyjnego albumu, który wyjdzie spod szyldu Seven Phoenixa?

Co sądzicie o tej przemianie artysty? Czekacie na letnie koncerty?

Seven Phoenix, Pham – AEIOU | Acapulco

Tymek zapowiada utwór, ale nie pod swoim własnym imieniem, ale jako Seven Phoenix. Stary zawodnik z nowym aliasem oficjalnie jest już w grze. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →