Facebook / Tymek

Tymek z muzycznym tryptykiem. Będzie jeszcze “Niespokojna Dusza”!

Obserwuj nas na instagramie:

Tymek zapowiedział właśnie kolejną EP-kę, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Niespokojna Dusza zamknie muzyczną trylogię artysty.

Tymek to Król Życia, Romantyk czy Niespokojna Dusza?

Okazuje się, że wszystko na raz! Tak, jak zresztą przewidywaliśmy, Tymek wraz z Urbanskim przygotowali muzyczną trylogię, na którą złożą się zapowiedziane już EP-ki: Król Życia oraz Romantyk, a także właśnie ogłoszona – Niespokojna Dusza.

Zoabcz również: Tymek odrodzi się jako SevenPhoenix? „Samo się układa”

Tymek Niespokojna Dusza
okładka albumu Niespokojna Dusza Tymka

Tymek w zaskakującej roli biskupa

Zapowiedzi ostatniej części tego albumowego tryptyku ponownie towarzyszy kolejny, intrygujący opis, tym razem z biskupem Hipolitem w roli głównej.

Hipolit – urodzony 12 lipca 1783 r. w Piaskowej Skale. Był synem kowala i szwaczki. W 1815 r. otrzymał święcenia kapłańskie w kościele katolickim na terenie ówczesnej Galicji pod zaborem austryjackim. W listopadzie 1845 r. otrzymał święcenia biskupie na terenie Galicji, gdzie sprawował urząd do 15 lutego 1846. Zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego ciało nie zostało nigdy odnalezione. Kilka dni później, bo już 19 lutego, na terenach ówczesnej Galicji wybuchła tzw. rzeź galicyjska.

Dodatkowo EP-kę zapowiada singiel Deszcz. Posłuchajcie!

Niespokojna Dusza – kiedy premera nowego albumu Tymka?

Preorder EP-ki Niespokojna Dusza jest już dostępny na stronie sklepzmuzyka.pl. Album będzie miał swoją premierę 1 kwietnia 2022 roku, wraz z Królem Życia oraz Romantykiem. Tracklista ostatniej części tej trylogii prezentuje się następująco:

  1. Bywam ludzki
  2. Deszcz
  3. Nostalgia
  4. Metafora
  5. Podążaj
  6. Lapidarium
  7. Szczerze
Tymek Niespokojna Dusza
tracklista albumu Niespokojna Dusza Tymka

Zobacz również: Tymek odrodzi się na scenie — nadchodzi nowa trasa koncertowa

Tymek zapowiedział właśnie kolejną EP-kę, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Niespokojna Dusza zamknie muzyczną trylogię artysty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tymek to Król Życia, Romantyk […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →