kadr z teledysku „rozdział II"

Sarius przedstawia nowego podopiecznego. Emocjonalny singiel już dostępny

Obserwuj nas na instagramie:

Sarius zaprosił kolejnego twórcę do ANTIHYPE. Do wytwórni rapera z Częstochowy dołączył kuba hejz. Pierwszy utwór jest już dostępny.

Kuba hejz nowym zawodnikiem ANTIHYPE – wytwórni Sariusa

W poniedziałek 2 maja na kanale ANTIHYPE ukazał się pierwszy singiel nowego członka wytwórni Sariusa. Utwór rozdział II ukazał się w pierwszą rocznicę śmierci ojca kuby hejza. Autorami muzyki są HVZX, szatt, Wuja HZG oraz Kuba Parzyński. Piosence towarzyszy wideo, które stworzyli Mikołaj Szczęsny oraz Adam Łosiński jako zaniemovie. Singiel rozdział II jest pierwszym utworem promującym album Złe dobrego początki.

Zobacz: Waldemar Kasta i Sarius pokazują, czym jest Delirka

Ku pamięci ojca, Jacka, w pierwszą rocznicę śmierci. Byłeś, jesteś i pozostaniesz mi, nam, bardzo ważną osobą. Spoczywaj w pokoju.

– pisze autor

kuba hejz – rozdział II

Kim jest kuba hejz?

Nowoprzyjęty członek ANTIHYPE przez ostatnie lata dał się poznać słuchaczom jako element duetu producenckiego HVZX. Ich produkcje mogliśmy usłyszeć zarówno w dyskografii Sariusa, jak i również Gedza lub Przyłuca. Na Spotify można wysłuchać dwóch płyt wydanych pod szyldem HVZX, czyli Wzloty oraz Upadki, gdzie gościnnie wystąpili choćby Wac Toja, Frank Leen oraz Sarius.

HVZX – Po pierwsze feat. JNR, Wac Toja, Tony Yoru

Sarius wydał już album innego twórcy

Choć wytwórnia ANTIHYPE funkcjonuje już od kilku lat, do tej pory Sarius wydawał przede wszystkim siebie. Zmiana nadeszła dopiero przy okazji zakontraktowania Feno, które miało miejsce latem zeszłego roku. Były zawodnik Hashashins zadebiutował w labelu częstochowianina utworem Gesty promującym album Transgresja. Płyta Fenciszka zadebiutowała na rynku nakładem wytwórni Sariusa 21 stycznia tego roku. Na płycie znalazło się trzynaście utworów, a obok gospodarza pojawili się choćby Floral Bugs oraz Szymi Szyms. Jeden z bitów wyprodukował duet HVZX.

Feno – Transgresja – odsłuch albumu

Sarius zaprosił kolejnego twórcę do ANTIHYPE. Do wytwórni rapera z Częstochowy dołączył kuba hejz. Pierwszy utwór jest już dostępny. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kuba hejz nowym zawodnikiem ANTIHYPE […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →