Materiały prasowe

Sarius dograł gościnkę Mierzynowi w singlu “Mogło się wydawać”


09 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sarius wspiera młodego debiutanta. Na Spotify i Youtube pojawił się dziś wspólny singiel potentata sceny oraz początkującego rapera o ksywie Mierzyn. Sprawdź!

Sarius i Mierzyn we wspólnym singlu

Mogło się wydawać jest utworem uświadamiającym, że co wydaje się z pozoru oczywiste, właśnie takie jest. Mierzyn, jako artysta rozpoczynający swoją drogę w świecie muzyki, stara się przekazać trud i rozbieżność oczekiwań a stanu faktycznego, jaki temu towarzyszy. Sarius natomiast znajdując się już po drugiej stronie sukcesu, pamiętając jakie były początki, podziela tego typu emocje, zostawiając swoją wersję odczuć, poszerzoną o kwestie egzystencjalne. Dopełnieniem całości jest refren od HVZX podsumowujący dwie zwrotki raperów.

– czytamy w informacji prasowej

Mierzyn – Mogło się wydawać feat. Sarius, HVZX

Ostatnie ruchy Sariusa

Nie tak dawno temu, jesienią 2021, Sarius zaskoczył fanów swoją decyzją o wzięciu udziału w Fame MMA.

Potrzebowałem czegoś jeszcze: wyzwania, adrenaliny, krwi, poczucia zagrożenia, chęci walki z samym sobą? A może to kryzys wieku średniego związany ze zbliżającą się 30.?

– uzasadniał raper

Jednakże jego planowany debiut na gali został opóźniony z przyczyn niezależnych od niego. Powodem był brak rywala. Początkowo artysta miał stoczyć pojedynek z Don Kasjo, ale ten porzucił Fame na rzecz Prime Show MMA.

Nadal szukamy rywala dla Sariusa. Zobaczymy, co dalej się wydarzy. Przepraszamy go, to nie z naszej winy. Działamy z Kasjuszem od dawna. Wiedzieliśmy, że możemy mu ufać. Wszystkie walki jakie dogadywał, zawsze dochodziły do skutku. Tutaj była kwestia podpisania kontraktu, Kasjusz odwlekał to, powiedział, że ma kontuzję, że ma inne plany.

– mówił Wojtek Gola, jeden z szefów Fame MMA

Tym samym udział artysty na marcowej gali stoi pod znakiem zapytania.

Sarius Moje Rytmy wywiad
Sarius, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Mamy pierwszy singiel ze wspólnej płyty Filipka i Nullizmatyka

Sarius wspiera młodego debiutanta. Na Spotify i Youtube pojawił się dziś wspólny singiel potentata sceny oraz początkującego rapera o ksywie Mierzyn. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sarius i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →