fot. Marcin Tyszka

Julia Wieniawa powraca z kolejnym singlem. Posłuchajcie utworu “Nie mów”


19 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Julia Wieniawa powraca z kolejną muzyczną odsłoną. Posłuchaj tanecznego singla Nie mów, który zapowiada debiutancki album wokalistki.

Królowa mafii powróciła

Rzucona na głęboką wodę Wieniawa pokazała całej Polsce, że potrafi odnaleźć się na naprawdę wielu polach. To muzyczne ukazuje nam coraz to nowsze oblicza Julii, która powróciła z zupełnie nowym singlem.

Julia Wieniawa Rozkosz
fot. Karolina Jackowska

Wokalistka tym razem powróciła w tanecznej propozycji, w której kreuje nam się jako mafioza. W teledysku Wieniawa, ubrana w wiele przepięknych kreacji niczym Miley Cyrus i Marilyn Monroe, kusi słuchaczy, wciągając ich powoli w swój magiczny i przebojowy świat. Co więcej – jest to dopiero początek drogi wokalistki, która już teraz kreuje nam się na prawdziwą królową mafii, a przecież przed nami jaśnieje jeszcze zbliżający się, długogrający debiut.

Julia Wieniawa – Nie mów, posłuchaj!

Taneczne Nie mów obrazuje klip w reżyserii Kingi Brockiej, a obok artystki zagrali w nim Dawid Ogrodnik, Cezary Pazura oraz Ten Typ Mes.

Kolejna zapowiedź po świetnej przystawce od Julii Wieniawy

Pierwszą zapowiedzią debiutanckiego albumu wokalistki był utwór Na darmo. Za jego tekst odpowiedzialny był Arek Kłusowski, a muzyka powstała we współpracy Arka, Macieja Sawocha i Kuby Karasia.

Utwór Na darmo jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Zarówno w tekście, jak i klipie opowiadam o czasem naprawdę niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać.

Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment – trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć :) W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat – my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje.

Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać!

– Julia Wieniawa

Julia Wieniawa – Na darmo, posłuchaj!

Julia Wieniawa powraca z kolejną muzyczną odsłoną. Posłuchaj tanecznego singla Nie mów, który zapowiada debiutancki album wokalistki. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Królowa mafii powróciła Rzucona na głęboką wodę Wieniawa pokazała całej Polsce, że potrafi odnaleźć […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →