kadr z teledysku

Sigrid zapowiedziała drugi album – „How To Let Go”


11 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Norweska artystka Sigrid zapowiedziała swój drugi studyjny krążek. Płyta nosi tytuł How To Let Go i ukaże się już wkrótce!

Sigrid oficjalnie zapowiada drugą płytę

Sigrid już od prawie roku droczyła się z fanami odnośnie swojej drugiej studyjnej płyty. Pierwszą zajawkę krążka mogliśmy usłyszeć już w maju 2021 roku, kiedy Norweżka wydała utwór Mirror. Sigrid zainteresowanie dawkowała – kolejny kawałek, Burning Bridges, ujrzał światło dzienne w sierpniu. Po drodze pojawiła się jeszcze możliwość współpracy z członkami Bring Me The Horizon, jednak do tej pory nie wiadomo, czy faktycznie do czegoś doszło. Przyszedł jednak długo wyczekiwany przez fanów artystki dzień. Druga płyta Sigrid nosi tytuł How To Let Go, a tak prezentuje się tracklista oraz okładka:

 1. It Gets Dark
 2. Burning Bridges
 3. Risk Of Getting Hurt
 4. Thank Me Later
 5. Mirror
 6. Last To Know
 7. Dancer
 8. A Driver Saved My Night
 9. Mistake Like You
 10. Bad life
 11. Grow
 12. High Note
Sigrid zapowiedziała drugi album - „How To Let Go”

O sztuce odpuszczania

How To Let Go ukaże się już 6 maja 2022 roku. Płytę można już zamawiać ze strony internetowej Sigrid.

Ludzie, czas na album! Moja druga płyta, How To Let Go, wyjdzie 6 maja i nie mogłabym być bardziej podekscytowana! Próbowałam nauczyć się, jak odpuszczać niektóre rzeczy. Nie było łatwo, ale całkiem mi się udaje. Tworzenie tej płyty było absolutną radością i nie mogę się doczekać, aż go usłyszycie!

napisała Sigrid

Jednocześnie w Internecie ukazał się teledysk do najnowszego utworu Norweżki – It Gets Dark.

Teledysk to wizualnie najdziwniejsza rzecz, jaką zrobiłam i absolutnie go uwielbiam. Kombinowaliśmy tam z UFO, planetami i nawet całymi pomieszczeniami, wykonanymi ręcznie. Bawiliśmy się również perspektywą, czasem i przestrzenią. Już drugi raz współpracuję z Femke Huurdeman i całym teamem Canada i zrobiłabym dla nich wszystko: stąd moje odrodzenie z jądra Ziemi, latanie w kosmosie z wiatrem dmuchającym mi w twarz, bicie planety czy noszenie na głowie pierścienia Saturna. Jest tak absurdalnie zabawnie, jak proces tworzenia tego teledysku. Sprawdzajcie!

komentuje Sigird

Sigrid – It Gets Dark, zobacz teledysk

Norweska artystka Sigrid zapowiedziała swój drugi studyjny krążek. Płyta nosi tytuł How To Let Go i ukaże się już wkrótce! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Sigrid oficjalnie zapowiada drugą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →