kadr z teledysku „Dziecko"

Kinny Zimmer, raper-harcerz zapowiedział wyjazd na “Letnisko”


12 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kinny Zimmer znaną już harcerską metodą zapowiedział właśnie preorder swojej debiutanckiej płyty. Letnisko ukaże się z ramienia SBM Label, a album promuje singiel Dziecko.

Kinny Zimmer – wakacje na Letnisku

Na debiut czas najwyższy. Co prawda w instagramowym odliczaniu rapera do odpalenia preorderu albumu procenty zdawały się przeskakiwać bez ładu i składu, loading sięgnął setki i tym samym dobiegł końca. Kinny Zimmer wpuścił swoją pierwszą długogrającą płytę do przedsprzedaży, a oprócz tego podzielił się z fanami pierwszym singlem promującym Letnisko.

Dziecko w tej chwili liczy sobie ponad sto tysięcy wyświetleń na YouTubie i szybko rośnie – tylko patrzeć, aż rozpędzi się do miliona i powtórzy sukces Rozmazanej kreski.

Teraz droga do LETNISKA KINNIEGO ZIMMERA właśnie się rozpoczęła. Od dzisiaj aż do premiery albumu (30 dni) będzie działo się bardzo dużo i często. Czekajcie na odcinki „Przygód Kinniego Zimmera”, dzięki którym trochę lepiej zrozumiecie historię mojego albumu. Czekajcie rownież na kolejne single. A dzisiaj: słuchajmy „Dziecko” i przygotowujmy się wspólnie na roz****dol w to lato.

– napisał raper na swoim Instagramie.

Przeczytaj: Prawdziwy Benz-Dealer od Quebonafide trafił do sieci. Na feacie Kinny Zimmer

Kinny Zimmer letnisko preorder album
kadr z teledysku Dziecko

Harcerz, co sam wszystko robić chce

“Jeśli chcesz, to zrobię ci dziecko, jeśli chcesz, to skręcę ci krzesło” – efektywniej zacząć się nie dało, bo jakby nie patrzeć, dwa pierwsze wersy i już kupują całą uwagę. Na TikToku to się rozhula i to solidnie, a właściwie to podejrzewam, że każdy użytkownik aplikacji za niedługo stanie się fanatykiem rapera z SBM. Całe DC zajebane harcerzem, najgorzej(?).

No właśnie nie najgorzej, bo to numer idealny na lato, którego słucha się z nieironiczną przyjemnością. Siedzi i buja, a to już krótka piłka, a jakby na to jeszcze wrzucić, że Kinny napisał słowa, muzykę, zarapował, odpowiadał za realizację wokali (do spółki z Antonim Adachem), wyreżyserował i zmontował teledysk… Łapanie kilku srok za ogon musi leżeć w kompetencjach skauta, bo wyszło mu to wybornie.

Kinny Zimmer letnisko preorder album
Letnisko – okładka płyty – @krol.jpg

Kinny Zimmer – Dziecko

Album Letnisko Kinniego Zimmera można zamówić w przedsprzedaży na stronie sbmstore.pl. Płyta w oficjalnym obiegu będzie mieć premierę 13 maja, natomiast preorderowicze otrzymają swój egzemplarz dzień wcześniej.

Kinny Zimmer znaną już harcerską metodą zapowiedział właśnie preorder swojej debiutanckiej płyty. Letnisko ukaże się z ramienia SBM Label, a album promuje singiel Dziecko. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Kinny Zimmer – wakacje na Letnisku Na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →