kadr z LAXJFK

Kinny Zimmer rozpoczął promocję debiutanckiej płyty


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kinny Zimmer jest coraz bliżej wydania debiutanckiego materiału. Reprezentant SBM Label opublikował pierwszy odcinek z serii Przygody Kinniego Zimmera, która poprzedza singiel. Album prawdopodobnie ukaże się tego lata.

Kinny Zimmer rusza na letnisko

Wczoraj na kanale FURIA ukazał się pierwszy epizod cyklu Przygody Kinniego Zimmera. W blisko dwuminutowym wideo Zimmer nawiązuje do niedawnego wyjazdu SBM Label, podczas którego artyści pracowali nad Hotelem Maffija 2. Film jest częścią promocji debiutanckiego albumu rapera, który według słów zainteresowanego powinien ukazać się latem. Za reżyserię, scenariusz, animacje, muzykę oraz inżynierię dźwięku odpowiada Zimmer. Realizacji wokalu podjął się Antoni Adach, a na końcu utworu wykorzystano Slow Ride zespołu Foghat.

Przygody Kinniego Zimmera odc. 1

Promocja już ruszyła. Singiel coraz bliżej?

Pierwszy materiał wideo, który zapowiadał debiutancki krążek Kinniego, ukazał się 1 kwietnia. Wówczas w mediach społecznościowych SBM Label opublikowano nagranie, z którego dowiedzieliśmy się, że “Kinny Zimmer coś tam, coś tam w połowie kwietnia”. Według dostępnych informacji można przypuszczać, że w ciągu kilku kolejnych dni w sieci powinien zostać udostępniony pierwszy singiel.

Zobacz: Kinny Zimmer zapowiedział album. Singiel i preorder już niedługo

Choć ta informacja również nie znalazła potwierdzenia, fani rapera spekulują, że jego debiutancki album będzie nosił tytuł FURIA. Wspomniane słowo towarzyszy każdej dotychczasowej zapowiedzi, którą Kinny publikuje. Dodatkowo raper skandował ową frazę w jednym z singli z Hotelu Maffija 2.

Kinny pierwszym ogłoszonym solowym wykonawcą na SBM FFestivalu

Między 25 a 27 sierpnia tego roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja SBM FFestival. Organizatorzy imprezy, korzystając z rosnącej popularności Kinniego, ogłosili rapera-harcerza jako pierwszego solowego artystę. Zasilenie line-upu letniej imprezy również sugeruje, że debiut trafi na półki sklepowe i platformy streamingowe w ciągu najbliższych miesięcy.

kinny zimmer sbm ffestival
fot. materiały prasowe

Kinny Zimmer jest coraz bliżej wydania debiutanckiego materiału. Reprezentant SBM Label opublikował pierwszy odcinek z serii Przygody Kinniego Zimmera, która poprzedza singiel. Album prawdopodobnie ukaże się tego lata. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →