kadr z teledysku "LAXJFK"

Kinny Zimmer zapowiedział album. Singiel i preorder już niedługo


02 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

SBM Label zapowiedziało debiutancki krążek kolejnego zawodnika. Kinny Zimmer rozpocznie promocję płyty jeszcze w kwietniu.

Kinny Zimmer coś tam, coś tam w połowie kwietnia

Wczoraj w mediach społecznościowych SBM Label ukazał się film zapowiadający debiutancki krążek Kinny’ego Zimmera. Jeśli nie był to żart primaaprilisowy, w połowie kwietnia ruszy przedsprzedaż płyty Zimmera. Dodatkowo w sieci zostanie opublikowany pierwszy singiel z płyty. Na koniec półminutowego nagrania widnieje napis „FURIA”, co może sugerować, że właśnie taki tytuł będzie nosić debiutancki album rapera.

Zobacz: „Prawdziwy Benz-Dealer” od Quebonafide trafił do sieci. Na feacie Kinny Zimmer

Bez debiutu, a z szeregiem sukcesów

Mimo że Kinny Zimmer nie wydał jeszcze płyty nakładem SBM Label, raper cieszy się dużą popularnością. Po udanym występie na Hotelu Maffija 2 Kinny zdobył ponad milion słuchaczy na Spotify w ciągu stycznia. Dodatkową promocją rapera-harcerza był Benz-Dealer Quebonafide w pierwotnej wersji, którym ogłoszono dołączenie Zimmera do wytwórni Solara i Białasa.

Zobacz również: Czyje akcje pójdą w górę w 2022 roku w polskim rapie?

W lutym stołeczny label poinformował, że jest on również pierwszym solowym artystą na tegorocznej edycji SBM FFestivalu. Korzystając z coraz większego rozgłosu wokół byłego uczestnika SBM Starter, to właśnie Kinnym rozpoczęto promocję wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie między 25 a 27 sierpnia. W ciągu ostatnich tygodni zawodnik SBM udzielił się również na jednej z najbardziej wyczekiwanych płyt pierwszego kwartału 2022 roku: BUFORZE Jana-rapowanie. Teledysk do singla LAXJFK obejrzano w niecały miesiąc ponad milion razy.

Jan-rapowanie feat. Kinny Zimmer – LAXJFK

SBM Label zapowiedziało debiutancki krążek kolejnego zawodnika. Kinny Zimmer rozpocznie promocję płyty jeszcze w kwietniu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kinny Zimmer coś tam, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →