Rosalie. nagrała debiutancką płytę! Przy okazji ma dla fanów niespodziankę.


13 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Krążek Flashback można już zamawiać w preorderze na stronie wydawnictwa Alkopoligamia. 

12 kawałków wyprodukowanych przez śmietankę sceny niezależnej, kontynuacja klimatów z EPki Enuff oraz połączenie miłego r&b z lat 90 z klasycznym hip-hopem i nową elektroniką – tak Alkopoligamia zapowiada swoje noworoczne wydawnictwo, na które z niecierpliwością czekaliśmy (czekaliście?) – debiutancką płytę Rosalie.

Album Flashback pojawi się w sklepach 19 stycznia 2018, ale już teraz można go zamawiać TUTAJ. Krążek promuje wydany w listopadzie singiel A pamiętasz?.

Przy okazji pojawienia się płyty Flashback Rosalie. przygotowała dla fanów niespodziankę – bluzy i koszulki z grafiką zaprojektowaną przez Filipa Popika aka Rybskie, która zdobi jej debiutancki album.

Krążek Flashback można już zamawiać w preorderze na stronie wydawnictwa Alkopoligamia.  12 kawałków wyprodukowanych przez śmietankę sceny niezależnej, kontynuacja klimatów z EPki Enuff oraz połączenie miłego r&b z lat 90 z klasycznym hip-hopem i nową elektroniką – tak Alkopoligamia zapowiada swoje noworoczne wydawnictwo, na które z niecierpliwością czekaliśmy (czekaliście?) – debiutancką płytę Rosalie. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →