kadr z klipu do „Matcha Latte”

Jeden dzień z Quebonafide – co je na śniadanie twój ulubiony raper?


11 maja 2021

Podziel się newsem:

Quebo w krótkiej formie udokumentował swój dzień. Za pośrednictwem instastory, niczym rasowy agent nieruchomości urządził swoim fanom house tour, zrobił test matchy ze Starbucksa i nawinął na freestyle’u parę rymów. Sprawdźcie 24 godziny z życia rapera.

Quebo prawdziwą rośliniarą

Kwiatki i roślinki są super, to wiadomo nie od dziś. Dzięki nim w domu od razu robi się przytulniej, właściciele każdej małej dżungli rozprawiają o niej z dumą, a na facebookowych grupkach bez problemu można wymienić się doświadczeniem i uzyskać pomoc przy problematycznych rozsadach, czy zdiagnozowaniu niedomagającej monstery. Okazuje się, że Quebo ma rękę do roślin, dba o nie i prezentuje, jak odpowiednio należy je nawadniać. Rozpoznajecie wszystkie gatunki, w jakich posiadaniu jest raper?

W dalszej części relacji poznajemy poranne nawyki Kuby. Chcecie wiedzieć, co artysta je na śniadanie? Proszę bardzo: podwójna kawa i jogurt o wysokiej zawartości białka. Przypomina to nieco mój zestaw, za czasów, kiedy chodziłam do liceum i nie chciało mi się wstawać wcześniej, by przygotować sobie coś konkretniejszego.

Quebo dyktatorem trendów

Oprócz tego, możemy zobaczyć w szczegółach dom Quebo, kuchnię oraz pokój zabaw, czy raczej gier, a w międzyczasie ogarnąć jego muzyczne polecajki. C. Tangana, Kevin Abstract – słyszeliście o tych gościach? Jeżeli nie, sprawdzajcie koniecznie. Sama Wam przyznam, że spora część mojej spotifajowej biblioteki jest zapełniona przez artystów, których ksywy padają w hip-hopowych numerach. Rap bawi i uczy?

Kevin Abstract – Peach

Twój ulubiony raper jest we wspaniałym humorze
i dzięki temu możesz też się poczuć nie najgorzej

Tak freestyle’ował Kuba, żartobliwie przewijając kolejne wersy. Na luzie i bez spiny, wszystko w formie zagospodarowania sobie wolnego czasu. I tak, jak sam powiedział – umilenia dnia także swoim słuchaczom. Artysta poradził też widzom, jakiego toniku lepiej nie kupować i powiedział z jakiej firmy czapki poleca. Garść porad, trochę small-talku o wszystkim i o niczym szczególnie. Ot, daily vlog, którego jednak po Quebo mało kto się spodziewał.

Quebo freestyle | relacja 9 maja

Quebo w krótkiej formie udokumentował swój dzień. Za pośrednictwem instastory, niczym rasowy agent nieruchomości urządził swoim fanom house tour, zrobił test matchy ze Starbucksa i nawinął na freestyle’u parę rymów. Sprawdźcie 24 godziny z życia rapera. Quebo prawdziwą rośliniarą Kwiatki i roślinki są super, to wiadomo nie od dziś. Dzięki nim w domu od razu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →