kadr z vloga „clubu2020”

Club2020 z drugim vlogiem


23 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Na kanale 2020 pojawił się drugi vlog z procesu powstawania albumu club2020. Poznaliśmy także nowe szczegóły promocji krążka.

Wspólna płyty ekipy 2020

W grudniu 2022 roku otrzymaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące wspólnej płyty wytwórni 2020, poprzedzone tajemniczym występem wszystkich należących do niej artystów. Do sieci trafiła dość niespotykana na polskim rynku rzecz, a mianowicie dokładna rozpiska kolejnych działań związanych z projektem club2020. Zgodnie z nią 8 grudnia usłyszeliśmy tytułowy singiel w wykonaniu OIO, CatchUpa i Taco Hemingwaya, a na stronie wytwórni wystartował także preorder albumu, udostępniony w liczbie… 2020 sztuk, które rozeszły się na przysłowiowym pniu.

Następnie do sieci trafił vlog prezentujący proces nagrywania albumu, a kolejnym ruchem była premiera singla Malibu Barbie, na którym udzielili się Oki, Otsochodzi, Taco Hemingway, Dwa Sławy Gruby Mielzky. O tym, jak powstawało wideo do piosenki, pisaliśmy kilka dni temu – udało nam się porozmawiać z reżyserem teledysku, Macem Adamczakiem.

Dziś do sieci trafił z kolei kolejny odcinek vloga. Podobnie jak w poprzednim przypadku, materiał nakręcił Filip Skrońc. Przy okazji rozjaśniły się też wątpliwości dotyczące szczegółowej rozpiski planów promocyjnych clubu2020.

club2020 S01E02: To już zostanie

Płyta w marcu i nowa rozpiska

Premiera płyty wytwórni 2020 przypada na 10 marca 2023. Wedle pierwotnej rozpiski wcześniej mieliśmy otrzymać jeszcze jednego vloga, a także wspólny utwór Aviego, Oskara83 i Grubego Mielzky’ego zatytułowany Przypływ. Znajdowało się na rzeczonej rozpisce „coś” ukrytego pod tajemniczym CDN. Według aktualizowanej listy, w lutym, co poniedziałek, będzie ukazywać się nowy odcinek vloga, natomiast co czwartek usłyszymy nowy singiel z clubu2020. Nie znamy jednak składów osobowych nadchodzących utworów. Jest to o tyle ciekawie, że we vlogu możemy obserwować zapis sesji nagraniowej, gdzie twarz jednego z uczestników została zapikselowana. Jakie niespodzianki szykuje dla nas club2020? Prawdopodobnie przekonamy się już niedługo.

Club2020 z drugim vlogiem

Na kanale 2020 pojawił się drugi vlog z procesu powstawania albumu club2020. Poznaliśmy także nowe szczegóły promocji krążka. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wspólna […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →