Gedz dosłownie leci jak „Panamera” i wyprzedaje limitowany preorder „Staminy”


17 listopada 2020

Podziel się newsem:

Gedz się nie zatrzymuje. Właśnie otrzymaliśmy kolejny singiel z wyczekiwanej Staminy. Ponadto, limitowany nakład wydawnictwa całkowicie się wyprzedał.

Biznes się kręci!

Po nieco spokojniejszym, ale jednocześnie ostrym jak papryczki piri piri Yin Yang z gościnnym udziałem Taco Hemingway’a, przyszedł moment na konkretny banger jakim niewątpliwie jest Panamera.

W trzecim singlu zapowiadającym Staminę, Gedz po prostu odleciał. Ilość patentów, pełen energii refren i styl w jakim szef NNJL poskładał zwrotki, sprawia, że niejednemu stomatologowi będą od dziś urywać się telefony w związku ze wstawianiem nowych zębów, bowiem te posypały się od opadających na ziemię szczęk. Do tego wszystkiego dochodzi niepowtarzalny bit, za który odpowiadają SHDOW i LOAA.

Gedz – Panamera

Całości towarzyszy oczywiście nad wyraz klimatyczne wideo, za którym stoi BPND. Ujęcia są niemalże idealnie dopasowane do bitu i nawijki gospodarza. Ponadto, w klipie obok Gedza, pojawił się między innymi Wojtek Koziara, ale także Hodak i Paluch, których usłyszymy na Staminie.

Po odsłuchu jednak dopadł mnie pewnego rodzaju smutek, ponieważ Panamera to świetny numer koncertowy, przy którym publika po prostu eksploduje. Niestety, jak wiadomo, koncerty obecnie są czymś, za czym czekamy chyba bardziej niż za nowymi Brudnymi Sercami na gwiazdkę (a to już coś znaczy).

Stamina wyprzedana!

No prawie wyprzedana. Na stronie nnjl.pl, w dalszym ciągu możecie zamawiać standardową wersję nowego albumu Gedza. Wyprzedała się za to limitowana edycja Staminy. W jej skład wchodziły między innymi dodatkowe numery, które odsłuchać można poprzez zeskanowanie specjalnie dodawanego kodu QR.

Gedz
Gedz – Stamina – okładka albumu

Premiera albumu zapowiedziana jest na ten tydzień, a dokładniej na 19 listopada!

Gedz się nie zatrzymuje. Właśnie otrzymaliśmy kolejny singiel z wyczekiwanej Staminy. Ponadto, limitowany nakład wydawnictwa całkowicie się wyprzedał. Biznes się kręci! Po nieco spokojniejszym, ale jednocześnie ostrym jak papryczki piri piri Yin Yang z gościnnym udziałem Taco Hemingway’a, przyszedł moment na konkretny banger jakim niewątpliwie jest Panamera. W trzecim singlu zapowiadającym Staminę, Gedz po prostu […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →