Gedz rozpoczyna ładowanie nowego albumu! „Stamina” gotowa w 50%


20 października 2020

Podziel się newsem:

Gedz, kilka tygodni temu, na swoim Instagramie rozpoczął nie odliczanie, a ładowanie swojego nowego albumu. Sprawdźcie, kiedy „Stamina” będzie naładowana w 100%.

Stamina – 50%

Zazwyczaj, gdy czekamy na premierę jakiegoś albumu, to odliczamy do jego premiery dni, godziny, albo minuty, to już jak kto woli. Gedz podczas pracy nad swoim kolejnym albumem wyszedł z podobnego założenia, jednakże forma odliczania została zastąpiona ładowaniem.

Od kilku tygodni na Instagramie rapera trwa ładowanie Staminy.Dziś na profilu BOR pojawiła się informacja, że krążek jest naładowany już w 50%. Patrząc w jakim tempie rośnie poziom Staminy, to jej premiery powinniśmy spodziewać się w połowie listopada.

Wyświetl ten post na Instagramie.

STAMINA 50% 📸 @adam_slabon

Post udostępniony przez BOR CREW (@bor_crew_official)

Jest to bardzo sprytny zabieg, ponieważ tytuł nowego krążka szefa NNJL nosi tytuł Stamina, co tłumacząc na język polski oznacza wytrzymałość. To także mrugnięcie okiem w kierunku fanów gier komputerowych. Otóż, w niektórych grach, naszemu bohaterowi, podczas zadawania ciosów, czy biegania, kończyła się owa wytrzymałość. W celu jej ponownego naładowania musieliśmy odczekać jakiś czas.

Gedz – Otchłań

Tytan pracy

Sytuacja z ładowaniem albumu ma się analogicznie do tego, co działo się w karierze Gedza na przestrzeni ostatnich miesięcy. Należy on bowiem do osób, które ciągle pracują i udoskonalają swój warsztat, nie tylko pisarski. Gedziula to także wzięty producent.

W sierpniu ukazał się nawet jego kolejny album producencki, na którym połączył siły z LOAA, jako 808Bros. Natomiast w 2019 roku swoją premierę miała Bohema, która otrzymała status Złotej Płytypierwszej w karierze rapera.

gedz - bohema
Gedz – Bohema – okładka albumu

Zatem z jednej strony, nie ma nic dziwnego w tym, że Gedz postanowił wziąć krótkie L4 i naładować baterie. Z drugiej zaś, Stamina to krążek, który w momencie pracy nad Bohemą, w dużej mierze był już gotowy, bądź powstawał symultanicznie z ubiegłorocznym wydawnictwem. Dlatego fakt, że otrzymaliśmy już kilka singli ze Staminy wcale nie powinien dziwić.

Gedz feat. CatchUp – Chcx Chcx

Na jednym z instastory rapera przewinęło się zdjęcie z tracklistą albumu. Wśród ujawnionego do tej pory CatchUp’a i Qry’ego, dostrzec mogliśmy także goscinki od Kizo, Deysa i długo nieobecnego w środowisku Guziora. Uwagę przykuła także postać Margaret, która ostatnimi czasy coraz śmielej wchodzi na hip-hopowe podwórko.

Gedz – Urwis

Nadchodzący wielkimi krokami album Gedza jest czymś na co bardzo czekam. Natomiast, o jego poziom jestem jak najbardziej spokojny. Z płyty na płytę, Gedziula zalicza coraz większy progress. Raper/producent, na swoich albumach przekuwa liczne inspiracje i patenty w coś wyjątkowego, wyznaczającego nowe trendy w polskim hip-hopie.

Tymczasem, na streamingi wleciał właśnie kolejny singiel. Jest nim Wenflon z gościnnym udziałem Palucha i muszę Wam powiedzieć, że Gedziula po raz kolejny nie zawodzi.

Gedz feat. Paluch – Wenflon

Wystartował także preorder albumu. Krążek możecie zamawiać ze strony nnjl.pl. Aktualnie dostępne są dwie wersje – standardowa i deluxe.


Gedz – Bohema – odsłuch albumu

Gedz, kilka tygodni temu, na swoim Instagramie rozpoczął nie odliczanie, a ładowanie swojego nowego albumu. Sprawdźcie, kiedy „Stamina” będzie naładowana w 100%. Stamina – 50% Zazwyczaj, gdy czekamy na premierę jakiegoś albumu, to odliczamy do jego premiery dni, godziny, albo minuty, to już jak kto woli. Gedz podczas pracy nad swoim kolejnym albumem wyszedł z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →