Taco Hemingway kolejnym gościem na albumie Gedza! „Stamina” naładowana w 70%


05 listopada 2020

Podziel się newsem:

Gedz kontynuuje ładowanie „Staminy”. Tym samym, szef NNJL udostępnia kolejne single z albumu. Tym razem jest to „Yin Yang” z udziałem Taco Hemingway’a.

Ona sweet chilli, ja piri piri…

Dziś w nocy na streamingi trafił najnowszy singiel Gedza z nadchodzącej wielkimi krokami Staminy. Nowy numer, pomimo wcześniejszej zapowiedzi, wjechał nieco z zaskoczenia, ponieważ w ubiegłym tygodniu dostaliśmy klip do nieco dystopijnego Wenflonu z udziałem Palucha.

Gedz feat. Paluch – Wenflon

Z kolei Yin Yang to neoromantyczne podejście do związków, które bardzo często bywają burzliwe. Jednak koniec końców, pomimo wielu przeciwieństw, powodujących liczne nieporozumienia, obie strony są w stanie ze sobą żyć, wzajemnie się uzupełniając. Dokładnie w myśl definicji pochodzących z antycznej filozofii chińskiej Yin i Yang.

Muszę przyznać, że bardzo czekałem na ten numer od momentu usłyszenia jego pierwszego snippetu na story Gedza. Pomimo tego, że finalna wersja różni się nieco od tego co wtedy usłyszałem to i tak numer brzmi świetnie, z jednym małym ale…

Gedz feat. Taco Hemingway – Yin Yang

Chodzi mi o gościnny udział Taco Hemingway’a, który od dłuższego czasu nieustannie rozczarowuje. Pomimo tego, że jego ostatnie albumy oficjalnie pokryły się złotem, nie były one tak dobre jak może się wydawać.

Zwrotka Taco w utworze Gedza, niestety zostawia małą rysę na całości utworu. Filip moim zdaniem w ogóle nie odnalazł się na klimatycznym bicie Hensona i Sokosa. Natomiast wers z follow’upem do reklamy Nimm2 jeszcze bardziej sprawił, że brzmiało to nad wyraz komicznie. Co jak co, ale panowie raczej nie są ucieleśnieniem filozofii Yin i Yang.

Stamina naładowana w 70%

Yin Yang, to kolejny singiel z zapowiedzianej na drugą połowę listopada Staminy. Krążek jest drugą częścią trylogii zapoczątkowanej przez wydaną w 2019 roku Bohemy.

Gedz – Bohema – odsłuch albumu

Stamina, ma także być krążkiem, na którym Gedziula zabierze słuchacza w podróż przez może doświadczeń, które pomimo tego, że często bywały bolesne, ukształtowały jego osobowość. Ponadto, Stamina to także chęć uzewnętrznienia się przez Gedza i spełnienie muzycznych ambicji.

Gedz

Album możecie zamawiać ze strony nnjl.pl. Aktualnie możecie nabyć dwie wersje, standardową, oraz deluxe, na której znajdziecie aż 6 bonusowych numerów.

Gedz kontynuuje ładowanie „Staminy”. Tym samym, szef NNJL udostępnia kolejne single z albumu. Tym razem jest to „Yin Yang” z udziałem Taco Hemingway’a. Ona sweet chilli, ja piri piri… Dziś w nocy na streamingi trafił najnowszy singiel Gedza z nadchodzącej wielkimi krokami Staminy. Nowy numer, pomimo wcześniejszej zapowiedzi, wjechał nieco z zaskoczenia, ponieważ w ubiegłym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →