kadr z teledysku

Żabson zakontraktował w wytwórni INTERNAZIOMALE byłego zawodnika SBM


12 listopada 2021

Podziel się newsem:

Grono Internaziomali powiększa się. Ekipa Żabsona została wzmocniona o kolejnego zawodnika. Do wytwórni Młodego Bossa dołączył ADM.

Żabson zakontraktował kolejnego rapera

Dołączenie ADM-a do INTERNAZIOMALI zostało ogłoszone wraz z premierą singla Duch miasta. Autorem bitu do utworu jest Zacheyak. Realizacją, mixem i masteringiem zajął się DJ Johny dla NOBOCTO, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiada Żabson.

ADM – Duch Miasta

Utwór zwiastuje album Powstaje, którego preorder ruszył w oficjalnym sklepie wytwórni. Na razie nie podano daty premiery, jednak wiadomo, że na płycie znajdzie się piętnaście utworów. Płytę można zamówić także z dedykowanym merchem. Wytwórnia Żabsona oferuje słuchaczom bluzy, t-shirty oraz kubki. Zestawy deluxe zawierają również dodatkowy album składający się z siedmiu utworów oraz zestaw do posadzenia własnej rośliny.

adm żabson internaziomale sbm okładka
okładka albumu Powstaje, materiały prasowe

Wspólna przeszłość Żabsona i ADM-a w SB Maffiji

Choć ADM dołączył do wytwórni Żaby dopiero teraz, raperzy działali razem już parę lat temu. Obaj twórcy należeli niegdyś do SB Maffiji, która po przeobrażeniu się w wytwórnię, przyjęła nazwę SBM Label. Obecny prezes INTERNAZIOMALE dołączył do Maffiji w 2015 roku, kiedy ADM był już członkiem ekipy. Ówczesny skład ekipy Solara i Białasa zasilali m.in. Quebonafide, Bonson, Lanek, Tomb, Beteo czy DJ Johny i Got Barss. Razem z autorem Trapollo do Maffiji dołączył wówczas Koldi.

SB Maffija – Zabija #1 / Słuch Absolutny

Wytwórnia INTERNAZIOMALE się rozrasta

W zeszłym tygodniu Żabson poinformował, że popularny streamer, Rybson, podjął współpracę z labelem INTERNAZIOMALE. Nie podano szczegółów wspólnych działań, jednak Żabson zapowiedział, że razem „podbiją świat gamingu”.

Zobacz: Ziomalski Mixtape, czyli Żabson zapowiada nowe, luźne wydawnictwo

Filarem wytwórni założonej przez autora Internaziomala jest Young Leosia, która jeszcze przed premierą Hulanki EP zdobyła platynową płytę za debiutancki projekt. Raperka w przyszłym tygodniu rozpocznie trasę koncertową obejmującą największe miasta w Polsce. Większość terminów zdążyła zostać wyprzedana.

Young Leosia – Hulanki Tour – sprawdź daty

19 listopada – Kraków – Klub Studio
20 listopada – Kraków – Klub Studio
26 listopada – Poznań – Klub Muzyczny B17
3 grudnia – Warszawa – Progresja
10 grudnia – Katowice – Walcownia – Muzeum Hutnictwa Cynku
11 grudnia – Wrocław – Zaklęte Rewiry

12 grudnia – Wrocław – Zaklęte Rewiry
17 grudnia – Szczecin – Netto Arena
18 grudnia – Gdańsk – B90

19 grudnia – Gdańsk – B90
21 grudnia – Warszawa – COS Torwar

Grono Internaziomali powiększa się. Ekipa Żabsona została wzmocniona o kolejnego zawodnika. Do wytwórni Młodego Bossa dołączył ADM. Żabson zakontraktował kolejnego rapera Dołączenie ADM-a do INTERNAZIOMALI zostało ogłoszone wraz z premierą singla Duch miasta. Autorem bitu do utworu jest Zacheyak. Realizacją, mixem i masteringiem zajął się DJ Johny dla NOBOCTO, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiada […]

Wiemy, gdzie są najlepsze bilety. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →