Solar laureatem nagrody Telekamery 2021


12 marca 2021

Podziel się newsem:

Plebiscyt Telekamery określano mianem telewizyjnych Oscarów. Najprawdopodobniej na wydarzenie organizowane od ponad dwóch dekad przez Tele Tydzień nie zwrócilibyśmy uwagi, gdyby nie jeden z jej laureatów. Za akcję #hot16challenge2 kolejne honory zebrał jej inicjator – Solar.

Gorące szesnastki, które pomogły Służbie Zdrowia

#hot16challenge2 jest jak do tej pory największych charytatywnym przedsięwzięciem, jakie uruchomiło środowisko hip-hopowe. Nagrywanie gorących szesnastek miało miejsce nawet i w Pałacu Prezydenckim, a finalnie zbiórkę pieniędzy dla Służby Zdrowia zakończono z trzykrotnie większą sumą niż pierwotnie zamierzano zebrać. Szczegółowy raport z niesamowitego przebiegu ubiegłorocznej akcji przedstawiliśmy Wam w tym artykule.

Solar wyróżniony Telekamerą 2021

Najbardziej namacalnym rezultatem pomysłu Solara są karetki, które zakupiono dla polskich szpitali. Jedna z tych karetek kursujących po Warszawie została opatrzona logiem SBM Label.

#hot16challenge2Finał akcji

Telekamerę 2021 za Produkcję Roku otrzymuje… Solar!

Bardzo cieszy zatem fakt, że Solara doceniono za uruchomienie przedsięwzięcia, w którym zebrano prawie cztery miliony złotych. Oprócz zgarnięcia statuetki Bestsellery Empiku 2020, Karol Poziemski w ostatnim czasie stał się również jednym z laureatów Telekamery 2021! Wyróżnienie rapowi, producentowi i przedsiębiorcy przyznano w kategorii Produkcja Roku. Wśród członków Kapituły Telekamer wybierającej uhonorowanych, znaleźli się natomiast między innymi Krystyna Czubówna, Grażyna Torbicka, Ewa Drzyzga, Marcin Daniec, Piotr Adamczyk, Tadeusz Sznuk, Dariusz Szpakowski, Michał Żebrowski i Szymon Majewski. Tegoroczna edycja Telekamer była 24. już plebiscytem organizowanym przez tygodnik Tele Tydzień.

Akcja #hot16challenge2 zainicjowana przez Solara wybrana Produkcją Roku w plebiscycie Telekamery 2021!
Wyróżnienie w tej kategorii przyznali Członkowie Kapituły Telekamer, wśród których znaleźli się m.in. aktorzy Piotr Adamczyk i Michał Żebrowski, dziennikarz i prezenter Tadeusz Sznuk, czy komentator sportowy Dariusz Szpakowski. Telekamery to plebiscyt organizowany po raz 24. przez tygodnik „Tele Tydzień”, którego celem jest uhonorowanie osiągnięć telewizyjnych. Gratulacje, Solek!

– przeczytać możemy na oficjalnym profilu wytwórni SBM Label

Współzałożyciel SBM Label statuetkę Telekamery 2021 otrzymał w kategorii Produkcja Roku za akcję #hot16challenge2.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →