kadr z „3wagon" (backstage)

Tede w chillwagonie. Pojawił się vlog zza kulis „3wagonu”


01 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

SpaceRange dzieli się wideo zza kulis nagrywania teledysku do 3wagonu. To pierwszy singiel chillwagonu, w którym wystąpił Tede. Obok warszawiaka pojawili się ReTo i Borixon.

Backstage 3wagonu – sprawdź, jak Tede, ReTo i Borixon nagrywali klip

Wczoraj na kanale SpaceRange ukazał się blisko dwudziestominutowy vlog, w którym pokazano, jak reprezentanci chillwagonu pracują nad teledyskiem. Chodzi o klip do 3wagonu, czyli pierwszego singla, w którym wystapił Tede po dołączeniu do ekipy Rekina.

Zobacz: chillwagon naprawdę powiększył szeregi. Tede w pierwszym wspólnym singlu

Oprócz ReTo, BRX-a i Fiodora we vlogu znaleźli się też Qry, Konrad Caba, Przemek.pro oraz Pat Kustoms z H D S C V M, który był odpowiedzialny za realizację teledysku. We vlogu przedstawiono lokacje, w których kręcono ujęcia. Pojawił się również wątek stłuczki samochodowej, w której ReTo zniszczył przód swojego samochodu.

chillwagon – 3wagon backstage

Oficjalnie Tede dołączył do chillwagonu już w listopadzie zeszłego roku. Wówczas podczas jubileuszowej imprezy Granieckiego Borixon oficjalnie przyjął rapera do ekipy. Mimo jednoznacznej deklaracji Rekina oraz kilku wspólnych przelotach widocznych w mediach społecznościowych, na wspólny utwór fani musieli czekać kilka miesięcy.

Tede wystąpi podczas Juwenaliów UEK 2022 – sprawdź, gdzie kupić bilety

Sezon juwenaliowy zbliża się wielkimi krokami. W piątek 13 maja o 16:30 rozpocznie się główne wydarzenie Juwenaliów UEK. Wydarzenie odbędzie się na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27. Bilety na Juwenalia UEK 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępna jest ostatnia pula biletów, tak więc nie zwlekajcie z zakupem!

Organizatorzy podzielili się dopiero trójką z występujących artystów. Na scenie Juwenaliów UEK 2022 pojawią się Guzior ze swoją ostatnią płytą PLEŚŃ oraz Brodka, której BRUT uważany jest za jeden z najlepszych krążków minionego roku. W trakcie imprezy pojawi się również Tede, który świętuje dwudziestolecie debiutanckiej płyty. Kolejni artyści zostaną ogłoszeni już wkrótce.

Zobacz: Juwenalia UEK 2022 rozkręcają się na dobre. Brodka dołącza do line-upu wydarzenia

SpaceRange dzieli się wideo zza kulis nagrywania teledysku do 3wagonu. To pierwszy singiel chillwagonu, w którym wystąpił Tede. Obok warszawiaka pojawili się ReTo i Borixon. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Juwenalia UEK 2022 | 13.05.2022 Kraków

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →