kadr z teledysku

Qry niespodziewanie publikuje nową EP-kę


16 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Zawodnik chillwagonu, Qry, zaskoczył swoich fanów. Raper opublikował EP-kę zatytułowaną DESZCZ. W jednym z utworów wystąpiła wokalistka.

Qry wywołał DESZCZ

Na platformach streamingowych wylądował nowy materiał Qrego zatytułowany DESZCZ. Zawodnik chillwagonu udostępnił trzy premierowe utwory, które łącznie trwają niecałe siedem minut. Oprócz gospodarza, na EP-ce pojawiła się również Hania Sztachańska – wokalistka znana m.in. z występu w The Voice Kids.

Qry – DESZCZ

Utwór Cisza, w którym wzięła udział piosenkarka, nie jest jedynym wspólnym dziełem, w którym twórcy wystąpili obok siebie. Qry i Sztachańska wystąpili również w singlu Pawbeatsa pt. Kłam, który promował krążek NOCNA bydgoskiego producenta.

To drugi materiały Kury w tym roku

W czerwcu tego roku raper z chillwagonu oficjalnie zadebiutował solowym materiałem, chociaż przed tegorocznym krążkiem Kurczak opublikował projekt zatytułowany Droga snów. Na Dzieci w samochodach składa się piętnaście kompozycji. Gościnnie u boku Qrego wystąpili Borixon, Mini Majk z Ekipy oraz Smolasty. Wśród beatmakerów zaproszonych na album znaleźli się chociażby PSR, pieruun, Czarny HIFI, czy Clearmind.

Zobacz: Ekipa Friza przedstawia swoją pierwszą grę mobilną

Przebojowy, pełen niespodzianek i zwrotów akcji album – prawdziwa, rapowa wizytówka Qrego

– opisują album wydawcy.

Album promowało kilka singli. W sieci pojawiły się teledyski do utworów Mały ale wariat z Mini Majkiem, Nirvany z udziałem Borixona czy Byłem w tobie pierwszy. Krążek promowały również Powiedz mi to, Znajdę cię i Bierz do buzi.

Qry feat. Mini Majki – Mały ale wariat

Dyskografię Qrego, oprócz projektów chillwagonowych, dopełnia krążek w kooperacji z ZetHą. Resoraki zadebiutowały latem zeszłego roku. Na album inspirowany popularnymi zabawkowymi samochodzikami składa się jedenaście utworów. Wśród gościnnych zwrotek usłyszymy Szopeena, Szpaka, a także duet Sarcast.

ZetHa x Qry feat. Szpaku – Kadr

Zawodnik chillwagonu, Qry, zaskoczył swoich fanów. Raper opublikował EP-kę zatytułowaną DESZCZ. W jednym z utworów wystąpiła wokalistka. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Qry wywołał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →