TEDE pisze rymy, robi bity, gra koncerty, nagrywa klipy…


08 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

TEDE zalicza bardzo aktywny okres. W grudniu niespodziewanie wypuścił płytę na beatach swojego autorstwa. Chwilę wcześniej zagrał niezapomniany koncert Kato, a kolejne zagra już w lutym. Do tego cały czas nagrywa nowe klipy. I właśnie ukazał się kolejny.

Najnowszy powstał do numeru BIT JEST JAK DELOREAN

TEDE swoim ostatnim albumem przeniósł się na powrót w okolice roku 2001. Pomogły w tym odnalezione w archiwach beaty wykorzystane w tym muzycznym powrocie do przeszłości. Podróż ta natomiast rozpoczęła się miesiąc przed premierą ESPEOERTE 0121. W Kato, podczas jubileuszowego koncertu, którym Fiodor celebrował dwudziestą rocznicę wydania swojego pierwszego solo, a który w naszej redakcji uznaliśmy jako najważniejsze rapowe wydarzenie 2021 roku. Z kolei najnowszym teledyskiem promującym album ESPEOERTE 0121 jest ten nakręcony do numeru zatytułowanego BIT JAK DELOREAN.

TEDE – BIT JAK DELOREAN

Czy TEDE i O.S.T.R. nagrają nowy wspólny numer? To możliwe!

W listopadzie TEDE zagrał wspomniany już, jubileuszowy koncert, czym niejako dał początek wydarzeniom tego typu. Podobne koncerty TDF zagra także w lutym we Wrocławiu i w Warszawie. W kwietniu natomiast swoją dwudziestkę świętować będzie O.S.T.R. Autorzy kultowego utworu Ziom za Ziomem wspólnie i skutecznie napędzają promocję swoich wydarzeń. Kika dni temu niemałą sensację wzbudziła fotografia z dawnych lat zamieszczona w mediach społecznościowych zarówno Fiodora, jak i Ostrego. Doszukiwano się w niej zapowiedzi nowego nagranego w duecie numeru obu raperów, którzy na początku swoich karier planowi współpracę pod szyldem TEOS. Wówczas skoczyło się na samych planach.

Nowego numeru TDF-a i O.S.T.R. być może jednak doczekamy się w tym roku. A pretekstem mogą być wspomniane koncerty. TEDE i O.S.T.R. wzajemnie bowiem ugoszczą się na swoich wydarzeniach, a udostępnione zdjęcie stanowiło zapowiedź ogłoszenia tych występów. Z czego Ostry u autora ESPEOERTE 0121 pojawi się dwukrotnie. I właśnie te koncerty mogą być okazją, by TEDE i O.S.T.R. wspólnie zawitali także do studia nagraniowego. Oczekiwania wobec nowego numeru duetu TEOS podgrzewa natomiast sam TDF.

JAK WIECIE O.S.T.R. BYŁ Z NAMI W KATOWICACH WIEC NIE DZIWNE ZE JA ZAGOSZCZE U NIEGO NA KONCERCIE W ŁÓDZKIEJ ATLAS ARENIE 🤪🤪🤪🤪🤪 ALE MUSIAŁO SIĘ OSTREMU PODOBAĆ U NAS BO GOŚCIU WBIJE NA KONCERTY „S.P.O.R.T.” W WWA (25.02) & WRO (26.02) WIĘC COĆ CZUJE ŻE BĘDZIE NAGRYWANIE JAKIES GRANE🤷🤪🙄🚀

– TEDE

TEDE pierwszym gościem specjalnym koncertu #120minutzżycia! 20 lat minęło jak jeden dzień, więc jest to świetna okazja, aby razem znów znaleźć sie na scenie!”

– O.S.T.R.

Czekamy zatem z niecierpliwością zarówno na koncerty TDF-a stanowiące kontynuacje wydarzeń z Kato, jak i na jubileuszowy koncert O.S.T.R.’a pod hasłem 120 Minut z Życia. Tym bardziej, że ich wypadkową może być kolejny wspólny numer Granieckiego i Ostrowskiego. Bilety na wszystkie te wydarzenia znajdziecie na stronie biletomat.pl.

TEDE gościem na koncercie 120 minut z życia
TEDE gościem na koncercie 120 Minut z Życia

Tede – S.P.O.R.T. – daty występów

25 lutego 2022 – Warszawa – Palladium – kup bilety
26 lutego 2022 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe – kup bilety

Najnowszy teledysk TDF ukazał się do numeru “BIT JEST DELOREAN” z płyty “ESPEOERTE 0121”.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →