TEDE i Wac Toja zrobili „Bibę” na „Olimpie”


16 września 2021

Podziel się newsem:

Zdaję się, że polubili TEDE i Wac Toja to wspólne nagrywanie bangerów. Od czerwca ukazały się aż trzy single, w których słyszymy obu raperów obok siebie. Najnowszym z nich jest Biba, do której zaprosili ich Chris Carson i DJ Soina.

Najpierw wycieczka na Tropical Island, a potem Biba

TEDE i Wac Toja zaczęli w czerwcu singlem WIĘCEJ promującym album KA$ABLANCA. Następnie TDF zrewanżował się młodszemu koledze po fachu, pojawiając się gościnnie w numerze Tropical Island, zwiastującym nowe solo Waca. Trzeci wspólny, wakacyjny numer TEDE i Wac Toja zrobili już dla osób trzecich. Konkretnie dla producenckiego duo Chris Carson x DJ Soina. Co natomiast wyniknęło z zaproszenia tej dwójki na przygotowywany obecnie album Olimp? Odpowiedź jest krótka. Biba! Tak właśnie zatytułowany singiel zaprezentowano wczoraj wraz z teledyskiem autorstwa Mohera. Kawałek uznać można jednocześnie za symboliczne zakończenia lata. I zarazem sygnał do rozpoczęcia sezonu jesiennych imprez! Przed Wami zatem Biba, którą zapewniają TEDE i Wac Toja.

Chris Carson x Dj Soina feat. Tede, Wac Toja – Biba

Kogo jeszcze Chris Carson i DJ Soina zaprosili na Olimp?

Olimp w mitologii greckiej uważany był za siedzibę bogów. Czy zatem podobnej analogii użyć możemy w odniesieniu do gości zaproszonych na Olimp, ale ten muzyczny? Chris Carson x Dj Soina przy dokonywaniu wyborów z pewnością celowali w raperów z najwyższego pułapu polskiej rap gry. Na wydawnictwie tym uświadczymy zatem numery, które nagrali donGURALesko, Shellerini, wspomniany TEDE, Major SPZ, Kaz Bałagane, Kabe, Dwa Sławy, Słoń, Tau a także Paluch, Young Igi i Koldi. Tych ostatnich mogliśmy z resztą usłyszeć już w singlu Puca. To oczywiście nie wszyscy obecni na Olimpie. Na producenckim albumie Chrisa Carsona i DJ-a Soiny stworzyli utwory także Opał, Floral Bugs, Kobik, PlanBe, Sztoss, DMN, Zbuk, Jano Polska Wersja, Amen, Frosti, Berson, Młodym Dron i Lurza. Za wydanie albumu Olimp odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Music Poland. Data premiery płyty nie jest jednak jeszcze znana.

Chris Carson x Dj Soina
Chris Carson x Dj Soina

Raperzy kolejny wspólny banger nagrali tym razem na producencki album duetu Chris Carson x Dj Soina.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →