Major SPZ ma życie jak „La vida loca”


23 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Major SPZ jest coraz bliżej wydania kolejnego albumu. Już teraz możemy być pewni, że bangery będą sąsiadowały ze spokojnymi trackami.

Wyjątkowo zapracowany raper

Nie ma niczego dziwnego w tym, że zamknięci w domach MC’s nagrywają nowe krążki na potęgę. Mało jest jednak zawodników, którzy wykazali się tak dużym zaangażowaniem w temat, jak Major SPZ. W 2020 roku wypuścił bowiem na rynek aż trzy albumy. Dwa z nich, Na swoim i NIEL3GAL, były solówkami, za to grudniowa, ostatnia w kolejności HUCPA powstała we współpracy z Kalim.

Ostatni ze wspomnianych materiałów wywołał zresztą dużo kontrowersji z uwagi na treści, które się na nim znalazły. Były one, co tu kryć, foliarskie, dlatego w środowisku zrobiło się bardzo głośno. Mimo tego (i niemal pół miliona słuchaczy miesiąc w miesiąc) możemy stwierdzić, że szczecinianin działa obecnie nieco na uboczu.

Kali x Major SPZ – Puk! Puk!

Ciągle na oriencie, ale z luzem

Już ładnie zagrany wstęp sugeruje, że tym razem nie będziemy mieli do czynienia z bangerem, który porozwala ściany. I tak jest w istocie – mamy tu leciutki, delikatnie afrotrapowy bit, za to gospodarz nigdzie nie goni. Ba, on wręcz zwalnia tempo i opowiada o tym, że cieszy się spokojem, choć ciągle ma coś do zrobienia. Niby jest w pogoni za jeszcze lepszej jakości życiem, ale nie popada w obłęd.

Tę stylistykę muzyczną dopełnia również teledysk, który dobrze wpisuje się w całościowy sznyt wiadomego rapera. Szybkie samochody, kobiety i przepych – tak to zostało podane.

Major SPZ – La vida loca

Album w połowie miesiąca

Nowa płyta o tytule KLEPSYDRA ukaże się 14 maja. Jej promocja rozpoczęła się już w styczniu. Do tej pory poznaliśmy już pięć numerów, z czego tym najpopularniejszym jest BAM BAM, mający na koncie już ponad pięć milionów wyświetleń. 5 maja będziemy mogli usłyszeć również Finkę, czyli singiel stworzony razem z Kazem Bałagane. A to oznacza, że będziemy znali połowę materiału, nim ten zawita na sklepowe półki.

Major SPZ jest coraz bliżej wydania kolejnego albumu. Już teraz możemy być pewni, że bangery będą sąsiadowały ze spokojnymi trackami. Wyjątkowo zapracowany raper Nie ma niczego dziwnego w tym, że zamknięci w domach MC’s nagrywają nowe krążki na potęgę. Mało jest jednak zawodników, którzy wykazali się tak dużym zaangażowaniem w temat, jak Major SPZ. W […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →