kadr z teledysku „Realtalk"

Major SPZ przeprasza mamę w najnowszym utworze


27 października 2022

Podziel się newsem:

Major SPZ szykuje się do wydania kolejnego albumu. W najnowszym singlu szczeciński raper zdecydował się na skierowanie kilku słów do swojej mamy.

Major Specnaz z przeprosinami dla mamy

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował kolejny utwór Majora SPZ. Mamo, przepraszam to ponad trzyminutowe nagranie, w którym wyznaje winy swojej rodzicielce, wspominając m.in. o czasie odsiadki. Autorem bitu jest Shimz. Raper poinformował, że o 14:00 na jego kanale ukaże się teledysk.

Major SPZ – Mamo, przepraszam

Zobacz: Major SPZ pracuje nad filmowym dokumentem o sobie

Mamo, przepraszam to już trzeci utwór, który Major opublikował po półrocznej przerwie. SPZ powrócił z końcem września singlem Sztos, który wyprodukował Worek, a półtora tygodnia temu oddał w ręce słuchaczy Realtalk. Single promują nadchodzące wydawnictwo rapera.

Kolejna płyta Majora zimą

W sklepie preorder.pl trwa właśnie przedsprzedaż 4LIFE. Premierę krążka zaplanowano na 1 grudnia. Nie podano na razie tracklisty płyty, jednak opublikowano już okładkę. Album trafi na rynek nakładem Wiadomo Label.

major spz 4life wiadomo label
okładka albumu 4LIFE, Wiadomo Label 2022

Wersja preorderowa będzie zawierać także dodatkowy album. Będzie to kompilacja gościnnych występów Majora, którą zatytułowano MAJOR NA FICIE.

Świeże brzmienie i tematy numerów przeniosą Cię w świat rapera. Artysta po burzliwym okresie wraca na scenę ze zdwojoną siłą stawiając jak zawsze na wysokiej jakości szczery rap

– zapewniają wydawcy (pisownia oryginalna).

4LIFE trafi na rynek prawie rok po premierze ostatniej płyty rapera. Obecnie dyskografię Majora SPZ wieńczy Na farta. Wydawnictwo zadebiutowało 15 grudnia zeszłego roku. Półgodzinny projekt składa się z dwunastu piosenek, a obok gospodarza wystąpili m.in. Paluch i Małach.

Major SPZ – Na farta – odsłuch albumu

Major SPZ szykuje się do wydania kolejnego albumu. W najnowszym singlu szczeciński raper zdecydował się na skierowanie kilku słów do swojej mamy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →