kadr z teledysku

Major SPZ pracuje nad filmowym dokumentem o sobie


21 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jak podaje Major SPZ, w produkcji jest film dokumentalny o nim samym. Raper opublikował krótką zajawkę produkcji w swoich mediach społecznościowych.

Major SPZ z filmem o sobie

Wczoraj na instagramie Majora SPZ ukazał się oficjalny zwiastun kolejnego projektu rapera. Tym razem nie będzie to nowa muzyka, a film dokumentalny. Według zapowiedzi rapera produkcja opowie o jego ostatnich latach oraz drodze, którą przeszedł. W zwiastunie widzimy m.in. Winiego oraz Sir Micha, a także fragment występu Majora podczas SBM FFestivalu. Raper nie podał na razie daty premiery.

Zobacz: Major SPZ i Paluch o drodze na szczyt rapowy i finansowy

W życiu są sprawy ważne i ważniejsze, sam musisz wybrać które bardziej. Patrząc na to co się dzieje dookoła i jak bardzo zmieniła się kultura hip-hop szykuję dla Was film przybliżający moją podróż przez ostatnie lata. Pasja, rozwój, chwile zmęczenia i zwątpienia.
„Prawda jest córą czasu i rośnie razem z nim ”Wiem czego chcę od życia i na jakie słabości mogę sobie pozwolić. Od miłości do nienawiści krótka droga… gwizdek.

– zapowiada Major (pisownia oryginalna).

Co jeszcze szykuje dla nas Major Specnaz?

15 grudnia zeszłego roku ukazał się ostatni dotychczasowy solowy materiał Majora. Od początku tego roku raper pracuje w duecie wraz z Konym – raperem młodszym o dwie dekady. Utwór 2 0 2 2 był tylko pierwszą z nadchodzących wspólnych produkcji. 10 lutego na YouTube trafił teledysk do piosenki Błąd na bicie Newlight$. Podobnie jak w przypadku 2 0 2 2 za mix odpowiada Shimz, a klip wykonał Filop. Raperzy do tej pory nie ujawnili, czy ze wspólnych piosenek powstanie pełnoprawny materiał.

Major SPZ x Kony – Błąd

Jak podaje Major SPZ, w produkcji jest film dokumentalny o nim samym. Raper opublikował krótką zajawkę produkcji w swoich mediach społecznościowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Major SPZ z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →