kadr z teledysku

PlanBe zmienia barwy! Nowy singiel z udziałem Sir Micha


07 października 2021

Podziel się newsem:

Wieloletni reprezentant QueQuality – PlanBe zmienił wytwórnię. Raper opublikował właśnie nowy singiel pt. Marsjanin z gościnnym udziałem Sir Micha.

PlanBe odchodzi z wytwórni QueQuality

Planek zadebiutował solowo na rynku albumem Insomnia wydanym w 2017 roku nakładem QueQuality. Do tej pory pod banderą wytwórni sygnowanej nazwiskiem Quebonafide raper wydał cztery albumy i jedną EPkę. Pierwszym projektem Plana, który pojawił się w QQ jest Fantasmagoria. Krążek pojawił się w 2016 roku w kooperacji z Lankiem, natomiast gościnnie pojawili się Białas, Kartky oraz 3003.

Zobacz: Sir Mich łączy siły z Piotrem Połaciem

Po czterech latach współpracy, PlanBe zdecydował się na zmianę wydawcy. Utwór Marsjanin pojawił się w Internecie nakładem fonograficznego majorsa – polskiego oddziału Warner Music. Gospodarz zaprosił do współpracy Sir Micha, który odpowiada za produkcję utworu. Reżyserią teledysku zajął się Michał Palikot.

PlanBe – Marsjanin

Nowy początek dla PlanaBe?

Jako podopieczny QueQuality, PlanBe otrzymał dwie złote płyty: za debiutancką Insomnię oraz jej następczynię – MODĘ. Raper dostał także szereg platynowych i złotych płyt za single. Wyróżnione zostały chociażby Hollywood$, Wyrwać się czy Cola. Po MODZIE zainteresowanie twórczością PlanaBe zmalało, jednak nie przeszkodziło to zdobyć raperowi czwartego miejsca na OLiS ze swoim ostatnim albumem – Planet Planek, którego premiera miała miejsce w zeszłym roku. Ani album, ani żaden singiel z Planet Planek nie otrzymał wyróżnienia od ZPAV.

Zobacz: Planek opublikował nowy singiel, a potem.. cały album!

Ostatnią otrzymaną platynową płytą było wyróżnienie za Tam gdzie wy w ramach akcji Pepsi Taste The Beat. W utworze wystąpili również Kali i Klaudia Szafrańska, natomiast za produkcję utworu odpowiadał Sir Mich. Singiel we współpracy z producentem popularnego napoju również wydano nakładem Warner Music Poland.

Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe, Sir Mich – Tam gdzie wy

Wieloletni reprezentant QueQuality – PlanBe zmienił wytwórnię. Raper opublikował właśnie nowy singiel pt. Marsjanin z gościnnym udziałem Sir Micha. PlanBe odchodzi z wytwórni QueQuality Planek zadebiutował solowo na rynku albumem Insomnia wydanym w 2017 roku nakładem QueQuality. Do tej pory pod banderą wytwórni sygnowanej nazwiskiem Quebonafide raper wydał cztery albumy i jedną EPkę. Pierwszym projektem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →