fot. Patrycja Wojda

Małach przed Iron Maiden. Nowe zestawienie OLiS-u zaskakuje


17 września 2021

Podziel się newsem:

Najnowsze notowanie OLiS-u obfituje w szereg zaskoczeń. Największym na pewno jest Małach, który uplasował się na szczycie zestawienia wyprzedzając grupę Iron Maiden.

Małach na szczycie OLiS

Członek MR Crew ponownie pojawił się na pierwszym miejscu OLiS. BYQ pojawiło się w najnowszym notowaniu za sprzedaż tj. między 3 a 9 września. Tuż za raperem uplasowała się heavymetalowa legenda – zespół Iron Maiden z płytą Senjutsu. Małach podkreśla również, że pierwszy tydzień sprzedaży płyty BYQ był dla niego tym najlepszym wynikiem sprzedażowym w ogóle.

Chciałem Wam wszystkim bardzo podziękować dlatego, że zrobiliśmy to. BYQ jest na pierwszym na OLiS-ie i mimo że byłem już na jedynce z pierwszą solową płytą, to w tym momencie osiągnąłem najlepszy wynik sprzedażowy w karierze. Tym samym jest to mój największy zawodowy sukces do tej pory. Przebiliśmy Proverbium, naprawdę jaram się. Chociaż bez przesady, celuję dużo wyżej i stać mnie na dużo więcej, co będę Wam udowadniać z każdym kolejnym projektem

– przekazał raper.

Małach – Palę

OLiS z kolejnymi niespodziankami

Na końcu podium uplasował się Epis Dym KNF z albumem Forza wydanym nakładem Step Records. Zaskakująco nisko znalazły się dwie nowości, tj. Happysad z płytą Odrzutowce i kowery oraz Imagine Dragons z Mercury – act I. Krążki zajęły odpowiednio siódme i ósme miejsce na OLiS.

Powodów do radości nie ma także Kosa, którego debiutanckie Organiczne Związki Liryczne zadebiutowały w zestawieniu na dwunastym miejscu. Wymienionych artystów oddzieliły od progu podium płyty Siara od Kękę, Irenka sanah oraz soundtrack do filmu Bohemian Rhapsody.

Zobacz: Sanah, Kwiat Jabłoni, Vito Bambino i Artur Rojek we wspólnym projekcie

Nieustannie bardzo dobrze radzi sobie Dawid Podsiadło z Małomiasteczkowym (21. miejsce i 132 tygodnie na liście), Mata ze 100 dni do matury (27. miejsce i 67 tygodnie) oraz Kwiat Jabłoni z debiutanckim Niemożliwe (36. miejsce, 105 tygodni).

okładka albumu

Najnowsze notowanie OLiS-u obfituje w szereg zaskoczeń. Największym na pewno jest Małach, który uplasował się na szczycie zestawienia wyprzedzając grupę Iron Maiden. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Kup bilet na Kękę w Poznaniu 24 września

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →