media społecznościowe

DJ Decks ogłosił pierwszych gości z „Mixtape 8”. Wśród nich Sarius


22 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

DJ Decks poinformował o pierwszych gościach z nadchodzącego projektu Mixtape 8. Wśród zaproszonych przez producenta raperów znalazł się chociażby Sarius.

DJ Decks promuje Mixtape 8

Legendarny producent z Poznania szykuje się do premiery kolejnego Mixtape’u. DJ Decks za pośrednictwem konta na Instagramie ujawnił pierwszą gościnną trójkę, która pojawi się na Mixtape 8. W jednym utworze wystąpią Sarius, Kaz Bałagane oraz Major SPZ. Album ukaże się w przyszłym roku nakładem Stoprorap.

Producent kontynuuje serię Mixtape

Seria Mixtape’ów DJ-a Decksa istnieje ponad dwadzieścia lat. Pierwsza odsłona pt. Mixtape Vol. 1 zadebiutowała w 1999 roku. Spośród dotychczasowych części tylko Mixtape Vol. 6 otrzymał wyróżnienie sprzedażowe od ZPAV. DJ Decks otrzymał za album z 2018 roku złotą płytę, czyli sprzedał ponad piętnaście tysięcy egzemplarzy. Ostatnim krążkiem spod szyldu Mixtape jest siódma odsłona serii wydana w 2020 roku nakładem Stoprorap.

Zobacz: Legendarne M.O.P i Killaz Group w najnowszym singla DJ-a Decksa!

Mixtape 7 składa się z dwudziestu dwóch pozycji, na których wystąpiły postaci związane z polską i amerykańską sceną rapową. Na jednym albumie pojawili się chociażby Luniz i WSRH, JWP z PMD, Rass Kass obok O.S.T.R.-a, czy Kool G Rap z Paluchem i Śliwą. Niemal wszystkie tytuły piosenek zapisano nie tylko w języku polskim, ale również po angielsku.

dj decks mixtape 7
okładka albumu Mixtape 7, Stoprorap 2020

Sarius i Kaz Bałagane zagrają w Płocku

Decks zaprosił do wspólnego utworu trójkę raperów, z czego dwóch z nich wystąpi na scenie Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku. Podczas jednego z największych festiwali rapowych w Polsce wystąpią m.in. Kaz Bałagane oraz Sarius. Oprócz wspomnianych raperów na płockiej plaży zagrają także Mata, Jan-rapowanie, Paluch, Bedoes, Białas i Solar oraz Adi Nowak. To tylko niektóre z nazwisk. Bilety na przyszłoroczną edycję cały czas dostępne są na Biletomat.pl.

DJ Decks poinformował o pierwszych gościach z nadchodzącego projektu Mixtape 8. Wśród zaproszonych przez producenta raperów znalazł się chociażby Sarius. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins DJ Decks promuje Mixtape […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →