kadr z teledysku

Major SPZ i Kony we wspólnym, noworocznym singlu


27 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Major SPZ i Kony połączyli siły w jednym utworze. Raperzy zaznaczają, że to pierwsza z kilku produkcji, które wyjdą spod szyldu duetu.

Międzypokoleniowy duet

Na oficjalnym kanale Majora opublikowano dziś teledysk do utworu 2 0 2 2. Singiel jest wynikiem kooperacji między Majorem SPZ a Konym. Raperzy nawinęli na bicie Franky’ego, natomiast całość zmixował Shimz. Teledysk został stworzony przez Filopa. Autorzy podają, że nie będzie to jedyna wspólna piosenka, którą planują wypuścić w najbliższym czasie.

Zobacz: Major SPZ i Paluch o drodze na szczyt rapowy i finansowy

40/20-Major i Kony wjeżdżają z pierwszym singlem w tym roku.Mimo tego ze między nimi jest dwie dekady róznicy to nawijka znakomicie się uzupełnia.Podobne spojrzenie na świat i zajawka na rap to wspólne cechy tego duetu.W najbliższym czasie ukaże się kilka wspólnych produkcji.

– informują Major i Kony (pisownia oryginalna).

Major SPZ x Kony – 2 0 2 2

Major nie zwalnia tempa

Reprezentant Szczecina nie spoczywa na laurach. Zanim w Internecie pojawiła się informacja o wspólnych działaniach z Konym, raper wydał album. Krążek Na Farta ukazał się 15 grudnia. Gościnnie pojawili się choćby Paluch i Małach, a wśród producentów znaleźli się Sir Mich, Ślimak (który wystąpił również w jednym z singli) czy Worek. Album zamyka wspólny utwór z Konym, a poligrafię albumu stworzył Filop, autor teledysku do 2 0 2 2. Album w wersji limitowanej cały czas dostępny jest w sklepie preorder.pl.

Major SPZ – Na Farta – tracklista albumu

Ale Ale (Prod. Ślimak)
Według zasad (Prod. Ślimak)
Jeden feat. Paluch (Prod. Sergiusz)
Przecier (Prod. Newlight$Rutkovsky)
Życzę farta (Prod. Franky)
Harmonia feat. Małach (Prod. Sir Mich)
Pach pach feat. Dj Decks (Prod. Ślimak)
Lotto (Prod. Newlight$)
Słodki zapach (Prod. Worek)
Jakbym chciał feat. Ślimak (Prod. Newlight$)
Two face (Prod. clearmindWorek)
Dream team feat. Kony (Prod. Matheo)

Bonus track
Makieta (Prod. Ślimak)
ymc ymc (Ślimak mix)

major spz na farta
okładka albumu Na Farta Majora SPZ, WIADOMO 2021

Major SPZ i Kony połączyli siły w jednym utworze. Raperzy zaznaczają, że to pierwsza z kilku produkcji, które wyjdą spod szyldu duetu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Międzypokoleniowy duet […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →