Słoń pokazuje wpadki! Zobacz, jak powstawały klipy Yeah Bwoy, Smog i Suko.


08 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Przygotujcie chusteczki!

Bo oglądając to video będziecie płakać ze śmiechu. :D

Słoń pochwalił się filmikiem z bloopersami z planów jego teledysków. W trakcie kręcenia klipów do kawałków Yeah Bwoy, Smog i Suko raper i ekipa A1Videos naprawdę nieźle się bawili. Zresztą zobaczcie sami. ;)

W najbliższym czasie będzie też okazja, by Słonia usłyszeć na żywo. Raper wyrusza w trasę promującą jego najnowszy krążek Mutylator. Oczywiście podczas koncertów nie zabraknie też dobrze znanych kawałków z takich albumów, jak „Brain Dead Familia”, „Demonologia II” czy „Szkoła Wyrzutków”.

SŁOŃ WSRH D666a w styczniu zagra 4 koncerty. Na scenie towarzyszyć mu będzie oczywiście niezawodny DJ Soina.

SŁOŃ – KONCERTY – TRASA PROMUJĄCA PŁYTĘ MUTYLATOR

  • 11 stycznia – Legnica, Klub Spiżarnia
  • 12 stycznia – Września, Klub Muzyczny Trójka
  • 18 stycznia – Rzeszów, Klub Vinyl
  • 19 stycznia – Radom, Strefa G2

Wlotki na wszystkie koncerty Słonia znajdziecie na Biletomat.pl!

Przygotujcie chusteczki! Bo oglądając to video będziecie płakać ze śmiechu. :D Słoń pochwalił się filmikiem z bloopersami z planów jego teledysków. W trakcie kręcenia klipów do kawałków Yeah Bwoy, Smog i Suko raper i ekipa A1Videos naprawdę nieźle się bawili. Zresztą zobaczcie sami. ;)  W najbliższym czasie będzie też okazja, by Słonia usłyszeć na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Słoń - koncerty

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →