kadr z teledysku „Matthew Perry”

Piotr Cartman powraca z albumem. Raper zostanie wydany nakładem Brain Dead Familii

Podziel się newsem:

Piotr Cartman wraca na scenę po niemal dwóch latach od wydania poprzedniej płyty. Raper opublikował pierwszy singiel. Krążek zostanie wydany nakładem QueQuality oraz Brain Dead Familii.

Piotr Cartman wyjaśnia, czym jest Babadook

Dziś o północy w serwisach streamingowych pojawił się pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Piotra Cartmana. Utwór Babadook został wyprodukowany przez Senso, a w sieci ukazał się pod banderą Brain Dead Familii, wytwórni Słonia.

Zobacz: Słoń: „Kiedy wszedłem w gamedev, moje podejście do gier diametralnie się zmieniło” [W co ty grasz? #2]

Singiel Babadook promuje album CZERŃ, który zostanie wydany w ramach fuzji poznańskiego labelu z QueQuality. Wspomniany krążek będzie pierwszym materiałem Cartmana wydanym od czasu Strefy Dyskomfortu, która ukazała się blisko dwa lata temu.

Piotr Cartman – Babadook

Wiadomo, kiedy CZERŃ ukaże się na rynku

Premierę najnowszego wydawnictwa Piotra Cartmana zaplanowano na 24 czerwca. Album będzie składać się z czternastu piosenek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Koza, Profesor Smok oraz Słoń. Za całą warstwę muzyczną CZERNI odpowiada Senso.

Album dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie vulgarus. Krążek można zakupić osobno lub w pakietach z dedykowanym merchem, lub w zestawach ze Strefą Dyskomfortu albo BDF Represent. Pakiet podstawowy, oprócz albumu, zawiera również pakiet wlepek. Wysyłkę zamówień zaplanowano na 23 czerwca.

Piotr Cartman powraca z hukiem pełnym emocjonalnego ładunku. Materiał zawarty na płycie CZERŃ na pewno nie rozczaruje słuchaczy oczekujących od muzyki więcej niż chwytliwych melodii. Twórczość Cartmana to liryczna bomba, naładowana bólem duszy i myślami z głowy potarganej dołem. Charakterne teksty i wokal wzbogacają tłuste, mroczne bity wyprodukowane przez Senso. Połączenie twórczości Piotra Cartmana i Senso dostarcza muzykę, która „wybija szyby z okien”.

– czytamy w opisie albumu

Piotr Cartman – CZERŃ – tracklista albumu

 1. Styxtro II
 2. Babadook
 3. Ling Chi
 4. Creepy flex feat. Słoń
 5. Zaratustra
 6. X-RAY
 7. Shinigami feat. Profesor Smok
 8. Czemu się dziwisz?
 9. BFG
 10. Wujek Fester feat. Koza
 11. Taxi Driver
 12. Pan Dionizy
 13. Pink Guy
 14. Zaufanie (Senso Remix)
piotr cartman czerń
wizualizacja okładki albumu CZERŃ, Brain Dead Familia x QueQuality 2022

Piotr Cartman wraca na scenę po niemal dwóch latach od wydania poprzedniej płyty. Raper opublikował pierwszy singiel. Krążek zostanie wydany nakładem QueQuality oraz Brain Dead Familii. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →