kadr z teledysku

Słoń z singlem „Sierść” promuje „BDF Represent”


22 listopada 2021

Podziel się newsem:

Założyciel Brain Dead Familii solowo promuje składankę BDF Represent. Słoń opublikował na oficjalnym kanale teledysk do singla pt. Sierść.

Słoń z Sierścią

Po kilku singlach od reprezentantów wytwórni Brain Dead Familia, poznaniak zajawia składankę BDF Represent solowym utworem. Za produkcję singla odpowiada Chubeats, który jednocześnie jest producentem całej warstwy muzycznej na materiale Brain Dead Familii. Storytelling Sierść wzbogacono specjalnym wideo ekipy Shred Perspectives Works, a aranżacją utworu zajął się Brainfreezer.

Słoń – Sierść

Premiera BDF Represent tuż za rogiem

Album Brain Dead Familii ukaże się na rynku 26 listopada. Jeszcze do środy można składać zamówienia preorderowe w oficjalnym sklepie Vulgarus. Słuchacze, którzy zdecydują się do tego momentu na kupno BDF Represent otrzymają także gratisową płytę z instrumentalami oraz silikonową opaskę na nadgarstek. Album można kupić również w pakietach z oficjalnym merchem lub pakietami płyt reprezentantów BDF.

Zobacz: Brain Dead Familia niedługo wyda wspólną płytę. Jest już pierwszy singiel

Na zawartość materiału BDF REPRESENT składa się czternaście premierowych utworów, w których usłyszymy takich raperów jak: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Za produkcje wszystkich beat’ów odpowiedzialny jest Chubeats, a gościnnie na albumie można usłyszeć Dj’a Soinę, Dope DOD oraz Groov’a z zespołu Drown My Day.

Zapowiada wydawnictwo.

BDF REPRESENT – tracklista

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor Smok – Ćmy
03. Mati Ważny – GAMBOL
04. Słoń – Sierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj Soina – Freak Show
06. Opał – OPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN – Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj Soina – Z Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber
10. Floral Bugs, Dj Soina – Biggie
11. Słoń, Dope DOD – MONSTER
12. KODEIN – Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day) – Jihad

Brain Dead Familia Słoń nowy singiel
Okładka albumu BDF REPRESENT

Autor Redrum zagra w Poznaniu i Warszawie

W dniu premiery BDF Represent, Słoń zagra koncert w rodzinnym mieście. Występ odbędzie się w OHIA BAR o 23:00 przy ul. Pleszewskiej 1. Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

11 grudnia członek WSRH wystąpi u boku Palucha i Ero JWP w warszawskim klubie Palladium. Wydarzenie rozpocznie się o 20:00. Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Bilety również są dostępne na Biletomat.pl.

Marta Nizio-Siara razem ze Słoniem w Rap Backstage

Założycielka Bashesh, wraz ze Słoniem, gościła w cyklu Rap Backstage. Rozmowę z duetem poprowadzili Krzysztof Nowak oraz Marcin Flint. W trakcie wywiadu wspomniano m.in. o szansach na kobietę w szeregach BDF oraz podziale życia prywatnego i zawodowego. Rozmowę można obejrzeć na kanale IDĘWTANGO lub włączyć ją na platformach streamingowych.

Założyciel Brain Dead Familii solowo promuje składankę BDF Represent. Słoń opublikował na oficjalnym kanale teledysk do singla pt. Sierść. Słoń z Sierścią Po kilku singlach od reprezentantów wytwórni Brain Dead Familia, poznaniak zajawia składankę BDF Represent solowym utworem. Za produkcję singla odpowiada Chubeats, który jednocześnie jest producentem całej warstwy muzycznej na materiale Brain Dead Familii. […]

Słoń | 26 listopada | Poznań

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →