Opał ślini bletkę i zapowiada nowy album z Gibbsem


13 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Opał wypuścił pierwszy singiel z nadchodzącego materiału. W nowym projekcie towarzyszy mu producent zapewniający także zaraźliwe refreny.

Opał nie zwalnia tempa

W czasach, gdy o uwagę trzeba mocno konkurować, nie może dziwić fakt, że Opał wszedł w bardzo regularny rytm wydawniczy. Promocja albumu Oczy szeroko zamknięte zakończyła się we wrześniu ubiegłego roku, wraz z premierą klipu do utworu Houston, mamy problem. Teraz artysta zapowiada kolejny album, ale inaczej niż ostatnio, bo nagrany w konwencji MC/producent.

Opał – Houston, mamy problem

Do pomocy – człowiek kilku talentów

Singiel Bletka pojawił się na kanale Voodoo People, co powinno być sygnałem, że Opał stara się nieco uniezależnić pod względem wydawniczym po czasie spędzonym w Brain Dead Familii. Ci, którzy postrzegają gospodarza w stereotypowy sposób, pamiętając go głównie z horrorcore’owych numerów, mogą być zdziwieni. Nowy kawałek to bardzo melodyjna i lekka rzecz, mająca szansę trafić do bardzo szerokiego grona słuchaczy. Tym bardziej, że klip wyprodukowany przez Distort Media wpisuje się w nostalgiczną konwencję.

W nowym kawałku produkcyjnie udziela się Gibbs, z którym raper nagrał po cichu cały materiał. Drugi ze wspomnianych jest dobrze znany ze współpracy choćby z Kacprem HTA, Kalim, Sariusem czy Kukonem. Dużo dokładniejsze byłoby jednak stwierdzenie, że miał już okazję spotkać się artystycznie z lwią częścią popularnych nawijaczy w kraju. Już teraz zapowiedziano, że na albumie znajdzie się także jego kilka partii wokalnych.

Opał x Gibbs – Bletka

Preorder już zaraz

Wraz z premierą otrzymaliśmy także informację, że preorder Połączeń wystartuje 28 kwietnia. Jak na razie nie wiemy, jacy goście znajdą się na tym krążku, kiedy dokładnie się pojawi, a nawet jak będzie wyglądała okładka. Należy więc zakładać, że wszystko okaże się przy wypuszczeniu kolejnego singla.

Opał wypuścił pierwszy singiel z nadchodzącego materiału. W nowym projekcie towarzyszy mu producent zapewniający także zaraźliwe refreny. Opał nie zwalnia tempa W czasach, gdy o uwagę trzeba mocno konkurować, nie może dziwić fakt, że Opał wszedł w bardzo regularny rytm wydawniczy. Promocja albumu Oczy szeroko zamknięte zakończyła się we wrześniu ubiegłego roku, wraz z premierą […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →