Kadr z teledysku „X”

Słoń i Piotr Cartman robią „Creepy Flex”. Sprawdź wspólny kawałek raperów


06 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się utwór Creepy Flex Piotra Cartmana z gościnnym udziałem Słonia. Kawałek promuje nadchodzący album pierwszego z raperów. Sprawdź!

Piotr Cartman feat. Słoń – Creepy Flex

Piotr Cartman i jego nowy projekt – CZERŃ. Kiedy premiera?

Piotr Cartman niedawno ogłosił swój powrót do rapgry po niemal dwuletniej przerwie. Jego nadchodzące wydawnictwo o tytule CZERŃ swoją premierę ujrzy 24 czerwca nakładem Brain Dead Familii i QueQuality. Wśród zaproszonych gości na płycie znaleźli się KozaProfesor Smok oraz Słoń. Za całą warstwę muzyczną CZERNI odpowiada Senso. W przedsprzedaży zamówicie krążek w tym miejscu. Można go zamówić w wersji zawierającej samą fizyczną kopię albumu lub w pakietach z dedykowanym merchem. Data wysyłki jest przewidziana na 23 czerwca.

Piotr Cartman powraca z hukiem pełnym emocjonalnego ładunku. Materiał zawarty na płycie CZERŃ na pewno nie rozczaruje słuchaczy oczekujących od muzyki więcej niż chwytliwych melodii. Twórczość Cartmana to liryczna bomba, naładowana bólem duszy i myślami z głowy potarganej dołem. Charakterne teksty i wokal wzbogacają tłuste, mroczne bity wyprodukowane przez Senso. Połączenie twórczości Piotra Cartmana i Senso dostarcza muzykę, która „wybija szyby z okien”.

– czytamy w opisie albumu

Piotr Cartman – CZERŃ – tracklista albumu

 1. Styxtro II
 2. Babadook
 3. Ling Chi
 4. Creepy flex feat. Słoń
 5. Zaratustra
 6. X-RAY
 7. Shinigami feat. Profesor Smok
 8. Czemu się dziwisz?
 9. BFG
 10. Wujek Fester feat. Koza
 11. Taxi Driver
 12. Pan Dionizy
 13. Pink Guy
 14. Zaufanie (Senso Remix)

Przeczytaj także: Wyczekiwanie zakończone! Quebonafide z nowym singlem i oświadczeniem dotyczącym przyszłości

piotr cartman czerń
wizualizacja okładki albumu CZERŃ, Brain Dead Familia x QueQuality 2022

Przeczytaj także: Def Jam Recordings Poland przedstawia dwóch nowych zawodników. Singiel już wkrótce

W sieci pojawił się utwór Creepy Flex Piotra Cartmana z gościnnym udziałem Słonia. Kawałek promuje nadchodzący album pierwszego z raperów. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Piotr Cartman […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →